To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #72,653 - 8/30/23 6:29 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,160 |
| User: | tud |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | SanDisk SD64G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | sandisk ultra 64G on RPi4B |
| Test #72,651 - 8/30/23 4:57 pm | |
|---|---|
| Score: | 979 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC32G) |
| Board: | Raspberry Pi Zero 2 W 1.0 |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | SanDisk Ultra on Raspberry Pi Zero 2 W |
| Test #72,649 - 8/30/23 3:44 pm | |
|---|---|
| Score: | 618 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Toshiba SD (SA16G) |
| Board: | Radxa ROCK 5B |
| Device: | Toshiba SA16G |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | Rock 5B |
| Test #72,643 - 8/30/23 1:16 pm | |
|---|---|
| Score: | 2,351 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Kingston SD Canvas Go! Plus (SD64G) |
| Board: | Raspberry Pi 400 1.1 |
| Device: | Kingston SD64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | test |
| Test #72,627 - 8/30/23 6:46 am | |
|---|---|
| Score: | 1,109 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC32G) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Test #72,608 - 8/29/23 4:04 pm | |
|---|---|
| Score: | 982 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD High Endurance (SH256) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SH256 |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | SD |
| Test #72,594 - 8/28/23 10:25 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,292 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (EC1S5) |
| Board: | Radxa ROCK Pi 4C+ |
| Device: | Samsung EC1S5 |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Test #72,586 - 8/28/23 2:05 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,149 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Test #72,585 - 8/28/23 1:58 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,379 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO Select (GE4S5) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | Samsung GE4S5 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Samsung EVO Select 256GB microSD card on Pi 4 |
| Test #72,575 - 8/28/23 10:52 am | |
|---|---|
| Score: | 1,348 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | PNY SD Premier-X (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | PNY SD32G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | Sandisk sd card 32g |
| Test #72,571 - 8/28/23 7:22 am | |
|---|---|
| Score: | 1,308 |
| User: | djugd |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A2 (SR128) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SR128 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Sandisk Extreme microSDXC 128GB A2 |
| Test #72,569 - 8/28/23 5:54 am | |
|---|---|
| Score: | 1,249 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A2 (SR256) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SanDisk SR256 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Test #72,553 - 8/27/23 7:23 pm | |
|---|---|
| Score: | 754 |
| User: | jimbob |
| Brand: | PNY SD High Performance (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi 3A+ 1.0 |
| Device: | PNY SD32G |
| Class: | C10 V90 U3 |
| Note: | Raspberry Pi 3 Model A Plus Rev 1.0 w/ Delkin |
| Test #72,552 - 8/27/23 6:18 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,368 |
| User: | syahpian |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SB64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SB64G |
| Class: | A1 C10 |
| Note: | Sandisk SB64G On RPI4 2GB |
| Test #72,550 - 8/27/23 5:00 pm | |
|---|---|
| Score: | 703 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO (00000) |
| Board: | Raspberry Pi Zero 2 W 1.0 |
| Device: | Samsung 00000 |
| Class: | C10 |
| Note: | Samsung class 10 on Pi Zero 2 W |
| Test #72,543 - 8/27/23 4:37 am | |
|---|---|
| Score: | 1,608 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | ODROID XU4 |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | microsd extreme |
| Test #72,537 - 8/26/23 7:50 pm | |
|---|---|
| Score: | 941 |
| User: | jimbob |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC32G) |
| Board: | Raspberry Pi 3A+ 1.0 |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | Raspberry Pi 3 Model A Plus w/ SanDisk model SC32G |
| Test #72,533 - 8/26/23 2:42 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,439 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A2 (SR128) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | SanDisk SR128 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Test #72,528 - 8/26/23 11:32 am | |
|---|---|
| Score: | 626 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SL08G) |
| Board: | ODROID XU4 |
| Device: | SanDisk SL08G |
| Class: | C10 |
| Note: | microsd |
| Test #72,527 - 8/26/23 8:41 am | |
|---|---|
| Score: | 1,188 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SanDisk SC64G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | sd1 |