To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #72,418 - 8/20/23 12:31 am | |
|---|---|
| Score: | 905 |
| User: | By subtracting where it is from where it isnt, |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | Raspberry Pi Zero W 1.1 |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | The missile knows where it is at all times. |
| Test #72,415 - 8/19/23 11:28 pm | |
|---|---|
| Score: | 913 |
| User: | fatguy1121 |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | Raspberry Pi Zero W 1.1 |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | The original machine had a base plate of pre-famulated amulite surmounted by a malleable logarithmic casing in such a way that the two spurving bearings were in a direct line with the panametric fan. The latter consisted simply of six hydrocoptic marzleva |
| Test #72,397 - 8/18/23 3:16 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,359 |
| User: | mancard |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD32G) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | SanDisk SD32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | Orange PI5B SD Card |
| Test #72,394 - 8/18/23 1:50 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,135 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN256) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | SanDisk SN256 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Sandisk SN256 256GB MicroSD Card on Pi4 |
| Test #72,391 - 8/18/23 10:11 am | |
|---|---|
| Score: | 1,353 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | SanDisk SD32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | SanDisk Ultra |
| Test #72,387 - 8/18/23 4:54 am | |
|---|---|
| Score: | 1,358 |
| User: | Frogree |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SD32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | Sandisk SD Ultra AL 32gb on Pi 4 |
| Test #72,386 - 8/18/23 4:36 am | |
|---|---|
| Score: | 1,542 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD High Endurance (SH256) |
| Board: | Raspberry Pi 5B 1.0 |
| Device: | SanDisk SH256 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Test #72,385 - 8/18/23 12:45 am | |
|---|---|
| Score: | 1,569 |
| User: | microman |
| Brand: | SKHynix SD OEM (USD00) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | SKHynix USD00 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Amazon Basics 64GB A2 U3 on Pi4B 1.5 |
| Test #72,378 - 8/17/23 9:38 am | |
|---|---|
| Score: | 374 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SL16G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B 1.2 |
| Device: | SanDisk SL16G |
| Class: | C10 |
| Test #72,377 - 8/17/23 8:28 am | |
|---|---|
| Score: | 1,132 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SL128) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SanDisk SL128 |
| Class: | C10 |
| Note: | sandisk sl128 |
| Test #72,375 - 8/17/23 6:49 am | |
|---|---|
| Score: | 1,461 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Kingston SD Canvas Select (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | Lexar SD32G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | kingston A400 SSD on Pi 4 using StarTech SATA to USB adapter) |
| Test #72,372 - 8/17/23 5:29 am | |
|---|---|
| Score: | 337 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme (SU16G) |
| Board: | ASUS Tinker Board S |
| Device: | SanDisk SU16G |
| Class: | C4 |
| Note: | kingston SD 16GB |
| Test #72,371 - 8/17/23 3:40 am | |
|---|---|
| Score: | 1,328 |
| User: | AB |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A1 (SN32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | SanDisk SN32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Test #72,370 - 8/17/23 3:19 am | |
|---|---|
| Score: | 954 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Kingston SD OEM (00000) |
| Board: | Raspberry Pi Zero 2 W 1.0 |
| Device: | Kingston 00000 |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | zero2w_sd |
| Test #72,355 - 8/16/23 8:55 am | |
|---|---|
| Score: | 2,323 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SDU1) |
| Board: | Libre Computers Le Potato |
| Device: | SanDisk SDU1 |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | Le Potato Silicon Power Micro SD |
| Test #72,352 - 8/16/23 5:54 am | |
|---|---|
| Score: | 1,564 |
| User: | microman |
| Brand: | SKHynix SD OEM (USD00) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SKHynix USD00 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Amazon Basics 64GB A2 U3 in Pi 4 |
| Test #72,350 - 8/16/23 2:44 am | |
|---|---|
| Score: | 1,454 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | o |
| Test #72,346 - 8/15/23 10:42 am | |
|---|---|
| Score: | 1,338 |
| User: | geoced |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN128) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SN128 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | SanDisk Extreme PRO 64GB on Pi 4B rev1.2 |
| Test #72,345 - 8/15/23 10:25 am | |
|---|---|
| Score: | 1,214 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC32G) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Test #72,344 - 8/15/23 8:59 am | |
|---|---|
| Score: | 1,217 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | SanDisk SD64G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | Sandisk Ultra 64GB |