To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #70,678 - 6/4/23 3:44 am | |
|---|---|
| Score: | 1,273 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A2 (SR32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SR32G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | sdcard local |
| Test #70,677 - 6/3/23 11:52 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,335 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (EB1QT) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | Samsung EB1QT |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | Samsung 32GB |
| Test #70,676 - 6/3/23 11:45 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,219 |
| User: | Samsung 32GB |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (EB1QT) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | Samsung EB1QT |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | ls |
| Test #70,675 - 6/3/23 11:44 pm | |
|---|---|
| Score: | 776 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (ACLCD) |
| Board: | BIGTREETECH CB1 |
| Device: | SanDisk ACLCD |
| Class: | A1 C10 |
| Note: | Test |
| Test #70,673 - 6/3/23 3:16 pm | |
|---|---|
| Score: | 387 |
| User: | jerome |
| Brand: | Samsung SD EVO (00000) |
| Board: | Libre Computers Le Potato |
| Device: | Samsung 00000 |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | lepotato 32Gb C10 sd card |
| Test #70,658 - 6/2/23 10:00 pm | |
|---|---|
| Score: | 654 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Transcend SDHC (SDXXX) |
| Board: | Firefly ROC-RK3328-CC |
| Device: | Transcend SDU1 |
| Class: | C10 V10 U1 |
| Note: | SD card |
| Test #70,655 - 6/2/23 8:20 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,379 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO Select (GC1S5) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | Samsung GC1S5 |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | SD Card |
| Test #70,646 - 6/2/23 5:28 am | |
|---|---|
| Score: | 1,297 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Netac SD (SDXXX) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | Netac SD |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | xx |
| Test #70,636 - 6/1/23 3:16 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,158 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | Rpi4 2GB RAM with usb ssd |
| Test #70,635 - 6/1/23 3:13 pm | |
|---|---|
| Score: | 919 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SB64G) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | SanDisk SB64G |
| Class: | C10 |
| Note: | Opi5 |
| Test #70,631 - 6/1/23 6:01 am | |
|---|---|
| Score: | 1,585 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD32G) |
| Board: | NVIDIA Jetson Xavier AGX Orin |
| Device: | SanDisk SD32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Test #70,615 - 6/1/23 3:24 am | |
|---|---|
| Score: | 1,095 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | SD-Ultra |
| Test #70,610 - 6/1/23 12:03 am | |
|---|---|
| Score: | 1,195 |
| User: | wenshao |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD256) |
| Board: | Orange Pi 5 Plus |
| Device: | SanDisk SD256 |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | TiPlus5000 |
| Test #70,590 - 5/31/23 9:25 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,119 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD256) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SD256 |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | SanDisk SD256 Class: A1 Class 10 U1 |
| Test #70,572 - 5/31/23 4:11 am | |
|---|---|
| Score: | 1,325 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SD32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Test #70,564 - 5/30/23 3:03 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,412 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (ED2S5) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | Samsung ED2S5 |
| Class: | A1 C10 V10 U3 |
| Test #70,558 - 5/30/23 12:39 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,343 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (EB1QT) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | Samsung EB1QT |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | sd |
| Test #70,547 - 5/30/23 12:11 am | |
|---|---|
| Score: | 1,497 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Toshiba SD (SA16G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | Toshiba SA16G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Test #70,544 - 5/29/23 4:43 pm | |
|---|---|
| Score: | 954 |
| User: | Mega |
| Brand: | Kingston SD Canvas Select (SD128) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | Kingston SD128 |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | SD Kingston Canvas 128G on Orange Pi 5 |
| Test #70,540 - 5/29/23 12:29 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,098 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A1 (SM32G) |
| Board: | Libre Computers Le Potato |
| Device: | SanDisk SM32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | sd card v30 le potato |