To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #70,538 - 5/29/23 10:46 am | |
|---|---|
| Score: | 985 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (EB1QT) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | Samsung EB1QT |
| Class: | C10 U1 |
| Test #70,537 - 5/29/23 10:18 am | |
|---|---|
| Score: | 1,387 |
| User: | jkk |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A2 (SR64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SR64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | jkk |
| Test #70,533 - 5/29/23 8:30 am | |
|---|---|
| Score: | 1,301 |
| User: | Mega |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC64G) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | SanDisk SC64G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | SD Sandisk 64G on Orange Pi 5 |
| Test #70,530 - 5/29/23 6:56 am | |
|---|---|
| Score: | 1,275 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Kingston SD Canvas React (SD64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | Kingston SD64G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | Sandisk Pro Extreme on Pi 4 |
| Test #70,526 - 5/29/23 3:50 am | |
|---|---|
| Score: | 1,428 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | PNY SD Premier-X (SD64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | PNY SD64G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Test #70,524 - 5/29/23 3:26 am | |
|---|---|
| Score: | 1,382 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SB64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SB64G |
| Class: | A1 C10 |
| Test #70,522 - 5/28/23 10:36 pm | |
|---|---|
| Score: | 997 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Silicon Power SD (SPCC) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | SP SPCC |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Test #70,520 - 5/28/23 10:01 pm | |
|---|---|
| Score: | 658 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SL08G) |
| Board: | Orange Pi Zero 2 |
| Device: | SanDisk SL08G |
| Class: | C10 |
| Note: | Sandisk Extreme |
| Test #70,519 - 5/28/23 9:38 pm | |
|---|---|
| Score: | 506 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Lexar SD OEM (NCard) |
| Board: | BIGTREETECH CB1 |
| Device: | Lexar NCard |
| Class: | C6 |
| Note: | Test |
| Test #70,515 - 5/28/23 9:10 am | |
|---|---|
| Score: | 1,664 |
| User: | AKAJ |
| Brand: | Samsung eMMC (FE4S5) |
| Board: | Radxa ROCK 5B |
| Device: | Samsung FE4S5 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | samsungprosdcard |
| Test #70,508 - 5/28/23 5:35 am | |
|---|---|
| Score: | 1,677 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Transcend (USDU1) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | Transcend USDU1 |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | test |
| Test #70,484 - 5/26/23 11:24 am | |
|---|---|
| Score: | 664 |
| User: | alessio |
| Brand: | Samsung SD EVO (EC2QT) |
| Board: | Raspberry Pi 2B 1.1 |
| Device: | Samsung EC2QT |
| Class: | C10 U3 |
| Note: | samsung ssd on rbpi2 |
| Test #70,483 - 5/26/23 10:48 am | |
|---|---|
| Score: | 1,108 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC32G) |
| Board: | Libre Computers Le Potato |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | sd card c10 le potato |
| Test #70,475 - 5/26/23 2:50 am | |
|---|---|
| Score: | 1,532 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | AData SD Premier Pro |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | AData SD |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | SD Card ADATA 64GB |
| Test #70,472 - 5/26/23 12:17 am | |
|---|---|
| Score: | 1,127 |
| User: | raspithek |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Test #70,459 - 5/25/23 2:56 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,404 |
| User: | Big. |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A2 (SR128) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SR128 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Sandisk Extreme Pro A2 on Pi 4 |
| Test #70,452 - 5/25/23 8:18 am | |
|---|---|
| Score: | 403 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme (SU16G) |
| Board: | Raspberry Pi Zero W 1.1 |
| Device: | SanDisk SU16G |
| Class: | C4 |
| Note: | SanDisk SD card on Pi Zero W |
| Test #70,450 - 5/25/23 7:15 am | |
|---|---|
| Score: | 307 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Netac SD (SDXXX) |
| Board: | Raspberry Pi Zero W 1.1 |
| Device: | Netac SD16G |
| Class: | C10 |
| Note: | Unkown SD card on Pi Zero W |
| Test #70,447 - 5/25/23 4:05 am | |
|---|---|
| Score: | 1,047 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD32G) |
| Board: | BIGTREETECH CB1 |
| Device: | SanDisk SD32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | SanDisk 32GB SD on a Bigtreetech BTT-PI |
| Test #70,432 - 5/24/23 1:42 pm | |
|---|---|
| Score: | 681 |
| User: | bassx187 |
| Brand: | Kingston SD OEM (00000) |
| Board: | X96 Max+ |
| Device: | Kingston 00000 |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | Micro Center 32GB C10 U1 micro SD on HK1 Box |