To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #68,703 - 3/25/23 8:23 am | |
|---|---|
| Score: | 1,608 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (ED2S5) |
| Board: | Radxa ROCK 5B |
| Device: | Samsung ED2S5 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Samsung EVO Plus 128GB A2 V30 on Rock 5B |
| Test #68,700 - 3/25/23 7:27 am | |
|---|---|
| Score: | 1,156 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD Pro Endurance (JB1RT) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | Samsung JB1RT |
| Class: | C10 U1 |
| Test #68,695 - 3/25/23 5:34 am | |
|---|---|
| Score: | 852 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO (00000) |
| Board: | Raspberry Pi 2B 1.1 |
| Device: | Samsung 00000 |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | default |
| Test #68,691 - 3/25/23 1:17 am | |
|---|---|
| Score: | 1,318 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD64G) |
| Board: | Firefly ROC-RK3328-CC |
| Device: | SanDisk SD64G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | SD Card |
| Test #68,689 - 3/24/23 11:39 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,277 |
| User: | Nospamas |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD128) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SD128 |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | Sandisk Ultra 128gb on Raspberry Pi 4b |
| Test #68,687 - 3/24/23 10:33 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,137 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A1 (SM32G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | SanDisk SM32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Test #68,686 - 3/24/23 10:16 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,538 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN256) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | SanDisk SN256 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Orange Pi 5 on Armbian 23.02 |
| Test #68,685 - 3/24/23 9:21 pm | |
|---|---|
| Score: | 838 |
| User: | Nospamas |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC64G) |
| Board: | Raspberry Pi 2B 1.1 |
| Device: | SanDisk SC64G |
| Class: | A1 C10 |
| Note: | Hyperion, Sandisk Ultra Pi 2b |
| Test #68,682 - 3/24/23 9:19 pm | |
|---|---|
| Score: | 990 |
| User: | Nospamas |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD128) |
| Board: | Raspberry Pi 3B 1.2 |
| Device: | SanDisk SD128 |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | Node 1, 128GB Sandisk ultra on Pi 3b |
| Test #68,680 - 3/24/23 7:24 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,037 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD32G) |
| Board: | BIGTREETECH CB1 |
| Device: | SanDisk SD32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | SanDisk Ultra PLUS 32GB |
| Test #68,676 - 3/24/23 6:24 pm | |
|---|---|
| Score: | 668 |
| User: | LooKas Orange Pi3 LTS |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SL08G) |
| Board: | Orange Pi 3 LTS |
| Device: | SanDisk SL08G |
| Class: | C10 |
| Note: | SanDisk SD Card Ultra on Orange Pi 3 LTS |
| Test #68,674 - 3/24/23 2:47 pm | |
|---|---|
| Score: | 845 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | PNY SD Premier-X (SD16G) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | PNY SD16G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Test #68,666 - 3/24/23 11:53 am | |
|---|---|
| Score: | 1,170 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SL128) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SanDisk SL128 |
| Class: | C10 |
| Note: | pi-sd-surface |
| Test #68,653 - 3/24/23 6:21 am | |
|---|---|
| Score: | 541 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Netac SD (SDXXX) |
| Board: | Raspberry Pi Zero W 1.1 |
| Device: | Netac SD |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | KaliPi ALOA Pi Zero W |
| Test #68,647 - 3/24/23 12:03 am | |
|---|---|
| Score: | 1,338 |
| User: | mreast |
| Brand: | Samsung SD EVO (BB1QT) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | Samsung BB1QT |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | WD 750GB on Pi 4B via USB |
| Test #68,642 - 3/23/23 4:25 pm | |
|---|---|
| Score: | 627 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Toshiba SD (SA16G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | Toshiba SA16G |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | Kioxia Exceria 16 GB U1 microSDHC on Pi 4 |
| Test #68,629 - 3/23/23 10:37 am | |
|---|---|
| Score: | 1,248 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A1 (SE32G) |
| Board: | Orange Pi Zero 2 |
| Device: | SanDisk SE32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | Orange PI Zero II - Sandisk 32 Extreme - GaB |
| Test #68,623 - 3/23/23 7:52 am | |
|---|---|
| Score: | 726 |
| User: | arbustaloxolatsubra |
| Brand: | Samsung SD EVO Select (GD2S5) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | Samsung GD2S5 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | raspberry pi 3 b+ rev 1.3 with samsung gd2s5 sd card |
| Test #68,622 - 3/23/23 7:51 am | |
|---|---|
| Score: | 1,203 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Panasonic SD |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | Panasonic Y032V |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | jmicron generic |
| Test #68,601 - 3/22/23 4:20 pm | |
|---|---|
| Score: | 469 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Netac SD (SDXXX) |
| Board: | Libre Computers Le Potato |
| Device: | Netac SD |
| Class: | C10 V30 U3 |
| Note: | Gigastone SD card on AML-S905X-CC |