To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #68,132 - 3/10/23 5:08 pm | |
|---|---|
| Score: | 977 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SD32G) |
| Board: | Radxa ROCK Pi 4C+ |
| Device: | SanDisk SD32G |
| Class: | C0 |
| Note: | B1gE |
| Test #68,105 - 3/10/23 5:07 am | |
|---|---|
| Score: | 1,292 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | SanDisk SD32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | Sandisk |
| Test #68,098 - 3/10/23 12:37 am | |
|---|---|
| Score: | 1,587 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A2 (SR128) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | SanDisk SR128 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | [OSandisk Extreme Plus 128GB on Orange Pi 5 |
| Test #68,087 - 3/9/23 4:13 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,315 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Phison SD (SD128) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | Phison SD128 |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | Phison SD128 A1 Class10 V30 U3 |
| Test #68,086 - 3/9/23 2:57 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,809 |
| User: | napster |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A1 (SC128) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | SanDisk SC128 |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | MMC upgrade from old |
| Test #68,084 - 3/9/23 2:33 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,165 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD32G) |
| Board: | Libre Computers Le Potato |
| Device: | SanDisk SD32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | sd card |
| Test #68,082 - 3/9/23 2:09 pm | |
|---|---|
| Score: | 2,341 |
| User: | atupaitso |
| Brand: | Kingston SD Canvas Go! Plus (SD64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | Kingston SD64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Kingston canvas go plus microsd 64GB on Rpi4 2GB |
| Test #68,079 - 3/9/23 11:38 am | |
|---|---|
| Score: | 949 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | PNY SD Premier-X (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | PNY SD32G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Test #68,060 - 3/8/23 11:56 am | |
|---|---|
| Score: | 1,562 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Test #68,053 - 3/8/23 6:38 am | |
|---|---|
| Score: | 827 |
| User: | chriz |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SB32G) |
| Board: | Pine64 Pine64+ |
| Device: | SanDisk SB32G |
| Class: | A1 C10 |
| Note: | y |
| Test #68,045 - 3/8/23 1:34 am | |
|---|---|
| Score: | 1,956 |
| User: | Saturn |
| Brand: | SKHynix SD OEM (USD00) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | SKHynix USD00 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Amazon 256Go |
| Test #68,035 - 3/7/23 2:42 pm | |
|---|---|
| Score: | 628 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A1 (SN32G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B 1.2 |
| Device: | SanDisk SN32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | SanDisk Extreme 32Gb on Pi3 B+ 1gb ram |
| Test #68,026 - 3/7/23 11:12 am | |
|---|---|
| Score: | 1,231 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN128) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | SanDisk SN128 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Test #68,021 - 3/7/23 9:35 am | |
|---|---|
| Score: | 1,339 |
| User: | BubblesTheFish |
| Brand: | Team SD (TF64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | Team TF64G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | Team Group 64GB Dash Card |
| Test #68,008 - 3/6/23 6:17 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,399 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (ED2S5) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | Samsung ED2S5 |
| Class: | A1 C10 V10 U3 |
| Test #68,001 - 3/6/23 2:06 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,174 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (GB1QT) |
| Board: | Firefly ROC-RK3328-CC |
| Device: | Samsung GB1QT |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | Jammy |
| Test #67,999 - 3/6/23 12:55 pm | |
|---|---|
| Score: | 2,227 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (GB1QT) |
| Board: | Firefly ROC-RK3328-CC |
| Device: | Samsung GB1QT |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | ubuntustock |
| Test #67,994 - 3/6/23 11:26 am | |
|---|---|
| Score: | 1,092 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A1 (SM32G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | SanDisk SM32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Test #67,988 - 3/6/23 10:58 am | |
|---|---|
| Score: | 1,101 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A1 (SM32G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | SanDisk SM32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Test #67,984 - 3/6/23 10:24 am | |
|---|---|
| Score: | 1,127 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A1 (SM32G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | SanDisk SM32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |