To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #83,837 - 4/4/24 7:53 pm | |
|---|---|
| Score: | 45,141 |
| User: | Deceptive MicroSystems |
| Brand: | Fanxiang S501 |
| Board: | Raspberry Pi 5B 1.0 |
| Device: | Fanxiang S501512GB |
| Class: | SSD (M.2 NVMe) |
| Note: | Fanxiang S501 512GB NVMe on Pi 5 using GeekWorm X1001 V1.1 PCIe to M.2 HAT |
| Test #83,833 - 4/4/24 7:06 pm | |
|---|---|
| Score: | 44,961 |
| User: | Deceptive MicroSystems |
| Brand: | Fanxiang S501 |
| Board: | Raspberry Pi 5B 1.0 |
| Device: | Fanxiang S501512GB |
| Class: | SSD (M.2 NVMe) |
| Note: | Ranxiana S501 512GB NVMe on Pi 5 using Geekworm X1001 V1.1 PCIe M.2 HAT |