To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #61,282 - 7/20/22 4:15 am | |
|---|---|
| Score: | 7,547 |
| User: | EmiLG |
| Brand: | AData SU650 |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | AData SU650NS38 |
| Class: | SSD (2.5" SATA) |
| Note: | ADATA SU650 SSD on Pi 4 |
| Test #61,281 - 7/20/22 4:10 am | |
|---|---|
| Score: | 7,462 |
| User: | EmilG |
| Brand: | AData SU650 |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | AData SU650NS38 |
| Class: | SSD (2.5" SATA) |
| Note: | AData 240GB SSD on Raspberry Pi 4 |