To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #77,609 - 1/16/24 1:11 pm | |
|---|---|
| Score: | 7,586 |
| User: | Przemas |
| Brand: | Goodram CX400 |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | Goodram SSDPR-CX400-128-G2 |
| Class: | SSD (2.5" SATA) |
| Note: | Goodram CX400 128GB on Rpi4B |
| Test #77,442 - 1/13/24 4:09 am | |
|---|---|
| Score: | 6,601 |
| User: | przemas |
| Brand: | Goodram CX400 |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | Goodram SSDPR-CX400-128-G2 |
| Class: | SSD (2.5" SATA) |
| Note: | Goodram CX400 128GB gen2 |