To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #70,676 - 6/3/23 11:45 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,219 |
| User: | Samsung 32GB |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (EB1QT) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | Samsung EB1QT |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | ls |
| Test #43,003 - 3/29/21 7:42 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,152 |
| User: | samsung 32GB |
| Brand: | PNY SD Premier-X (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B 1.2 |
| Device: | PNY SD32G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | Samsung 32GB on PI3 model B |