To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #71,747 - 7/24/23 3:08 am | |
|---|---|
| Score: | 1,116 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (EB1QT) |
| Board: | ODROID XU4 |
| Device: | Samsung EB1QT |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | odroid |
| Test #71,746 - 7/24/23 2:54 am | |
|---|---|
| Score: | 1,439 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | SanDisk SD32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | SanDisk SD Ultra A1 |
| Test #71,741 - 7/23/23 3:58 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,198 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Test #71,733 - 7/23/23 4:00 am | |
|---|---|
| Score: | 1,362 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SD64G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | sandisk on pi4 |
| Test #71,732 - 7/23/23 12:07 am | |
|---|---|
| Score: | 826 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi 400 1.1 |
| Device: | SanDisk SD32G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Test #71,731 - 7/22/23 6:57 pm | |
|---|---|
| Score: | 441 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SD16G) |
| Board: | Orange Pi Zero 2 |
| Device: | SanDisk SD16G |
| Class: | C10 V30 U3 |
| Test #71,730 - 7/22/23 6:34 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,234 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Toshiba SD (SA64G) |
| Board: | Orange Pi Zero 2 |
| Device: | Toshiba SA64G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Test #71,719 - 7/22/23 3:52 pm | |
|---|---|
| Score: | 809 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD64G) |
| Board: | Orange Pi Zero 2 |
| Device: | SanDisk SD64G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | mangopi mq quaad qith a microsd card |
| Test #71,701 - 7/22/23 9:45 am | |
|---|---|
| Score: | 1,791 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A1 (SE32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | SanDisk SE32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | Pi 4B with SanDisk SE32G |
| Test #71,699 - 7/22/23 7:51 am | |
|---|---|
| Score: | 1,275 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A2 (SR64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | SanDisk SR64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Pi 4B with SanDisk SR64G |
| Test #71,698 - 7/22/23 6:38 am | |
|---|---|
| Score: | 877 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO (EC2QT) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | Samsung EC2QT |
| Class: | C10 U3 |
| Test #71,696 - 7/22/23 5:18 am | |
|---|---|
| Score: | 1,351 |
| User: | MestreLion |
| Brand: | Samsung SD EVO Select (GD4QT) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | Samsung GD4QT |
| Class: | C10 U3 |
| Note: | Samsung GD4QT Pi 4B rev 1.2 4GB |
| Test #71,695 - 7/22/23 5:08 am | |
|---|---|
| Score: | 1,383 |
| User: | MestreLion |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SD64G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | Sandisk SD64G on Pi 4B rev 1.2 4GB |
| Test #71,681 - 7/22/23 3:18 am | |
|---|---|
| Score: | 870 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO (EC2QT) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | Samsung EC2QT |
| Class: | C10 U3 |
| Test #71,677 - 7/22/23 2:38 am | |
|---|---|
| Score: | 1,288 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO (EC2QT) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | Samsung EC2QT |
| Class: | C10 U3 |
| Test #71,674 - 7/22/23 2:03 am | |
|---|---|
| Score: | 504 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Netac SD (SDXXX) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | Netac SD |
| Class: | C10 V10 U1 |
| Test #71,672 - 7/22/23 1:20 am | |
|---|---|
| Score: | 419 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Kingston SD Canvas Go (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | Kingston SD32G |
| Class: | C10 V10 U1 |
| Note: | sd card |
| Test #71,669 - 7/21/23 3:53 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,390 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN128) |
| Board: | Raspberry Pi Compute Module 4 1.0 |
| Device: | SanDisk SN128 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Test #71,668 - 7/21/23 3:53 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,048 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC32G) |
| Board: | Raspberry Pi Zero 2 W 1.0 |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Test #71,667 - 7/21/23 3:40 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,281 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A1 (SP32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SP32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |