To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #70,278 - 5/19/23 7:53 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,375 |
| User: | Shooter McGavin |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD32G) |
| Board: | Firefly ROC-RK3328-CC |
| Device: | SanDisk SD32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | SanDisk UltB |
| Test #70,275 - 5/19/23 3:56 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,488 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A2 (SR32G) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | SanDisk SR32G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Test #70,268 - 5/19/23 9:37 am | |
|---|---|
| Score: | 1,516 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (EC1S5) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | Samsung EC1S5 |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Test #70,267 - 5/19/23 8:14 am | |
|---|---|
| Score: | 1,239 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD128) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | SanDisk SD128 |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | ornge pi 5 with sandisk sd card |
| Test #70,253 - 5/18/23 6:15 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,744 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Strontium SD (SD) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | Strontium SD |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | orangepi 5 nvme 256 |
| Test #70,252 - 5/18/23 5:38 pm | |
|---|---|
| Score: | 2,408 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Kingston SD Canvas Go! Plus (SD64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | Kingston SD64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Test #70,249 - 5/18/23 4:22 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,548 |
| User: | alpha42_1 |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN128) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | SanDisk SN128 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Sandisk SN128 on Orange Pi5 |
| Test #70,247 - 5/18/23 1:46 pm | |
|---|---|
| Score: | 464 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme (SU16G) |
| Board: | FriendlyElec NanoPi NEO3 |
| Device: | SanDisk SU16G |
| Class: | C2 |
| Test #70,242 - 5/18/23 10:54 am | |
|---|---|
| Score: | 1,262 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SK128) |
| Board: | Libre Computers Le Potato |
| Device: | SanDisk SK128 |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | Libre Le Potato with 128GB sandisk micro SD card |
| Test #70,235 - 5/18/23 6:37 am | |
|---|---|
| Score: | 375 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Kingston SD Canvas Go (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | Kingston SD32G |
| Class: | C10 V10 U1 |
| Note: | interno |
| Test #70,232 - 5/18/23 4:41 am | |
|---|---|
| Score: | 1,430 |
| User: | Alien |
| Brand: | Samsung SD (SDU1) |
| Board: | Orange Pi 5B |
| Device: | Samsung SDU1 |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | Orange Pi 5, Kodak microSD 64G, 16G Ram, Japan Tokoy Alien, not Yet NVME ssd. |
| Test #70,230 - 5/18/23 2:13 am | |
|---|---|
| Score: | 1,237 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | Sandisk Ultra 32GB |
| Test #70,229 - 5/17/23 10:14 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,691 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A1 (SP32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | SanDisk SP32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Test #70,227 - 5/17/23 9:47 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,611 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Transcend (USDU1) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | Transcend USDU1 |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | 32GB NOOBS card directly in Micro SD slot |
| Test #70,218 - 5/17/23 10:15 am | |
|---|---|
| Score: | 1,118 |
| User: | Jackie Treehorn |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN128) |
| Board: | Orange Pi Zero 2 |
| Device: | SanDisk SN128 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | SanDisk 128GB Extreme microSD A2 on Orange Pi Zero 2 |
| Test #70,196 - 5/16/23 11:11 am | |
|---|---|
| Score: | 1,457 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD Pro Endurance (JB1RT) |
| Board: | Raspberry Pi 400 1.1 |
| Device: | Samsung JB1RT |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | sdcrd |
| Test #70,188 - 5/15/23 7:49 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,220 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | Sandisk 32GB Ultra |
| Test #70,183 - 5/15/23 9:25 am | |
|---|---|
| Score: | 1,202 |
| User: | linuxishawt |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | SanDisk SD64G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | SanDisk SD64G MicroSD on Pi 4 |
| Test #70,166 - 5/14/23 5:27 pm | |
|---|---|
| Score: | 569 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Lexar SD OEM (USD00) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | Lexar USD00 |
| Class: | C10 |
| Note: | opie5 |
| Test #70,157 - 5/14/23 10:34 am | |
|---|---|
| Score: | 569 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Lexar SD OEM (USD00) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | Lexar USD00 |
| Class: | C10 |