To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #69,488 - 4/18/23 6:56 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,035 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A2 (SR64G) |
| Board: | BIGTREETECH CB1 |
| Device: | SanDisk SR64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Test #69,485 - 4/18/23 3:05 pm | |
|---|---|
| Score: | 478 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SDHC (SS16G) |
| Board: | Raspberry Pi Zero W 1.1 |
| Device: | SanDisk SS16G |
| Class: | C4 |
| Test #69,482 - 4/18/23 2:17 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,022 |
| User: | carloszan |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | SanDisk Ultra 32Gb |
| Test #69,479 - 4/18/23 1:04 pm | |
|---|---|
| Score: | 867 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SL16G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | SanDisk SL16G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | KingstonA400 |
| Test #69,472 - 4/18/23 7:29 am | |
|---|---|
| Score: | 1,564 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | PNY SD Premier-X (SMTC) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | PNY SMTC |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | pi-flash |
| Test #69,436 - 4/17/23 2:33 pm | |
|---|---|
| Score: | 2,785 |
| User: | Maurice |
| Brand: | Kingston SD Canvas Go! Plus (SD128) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | Kingston SD128 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Kingston Canvas Go Plus sdcg3 128gb on pi 4b 8gb no overclock |
| Test #69,431 - 4/17/23 11:41 am | |
|---|---|
| Score: | 1,179 |
| User: | Viktor |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A1 (SE32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SE32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | Sandisk Extreme 32GB A1 |
| Test #69,428 - 4/17/23 9:41 am | |
|---|---|
| Score: | 911 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SB16G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B 1.2 |
| Device: | SanDisk SB16G |
| Class: | A1 C10 |
| Note: | cc |
| Test #69,425 - 4/17/23 5:53 am | |
|---|---|
| Score: | 1,383 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | SanDisk SD64G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | MCPI |
| Test #69,424 - 4/17/23 4:57 am | |
|---|---|
| Score: | 932 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SF128) |
| Board: | NVIDIA Jetson Nano Kit |
| Device: | SanDisk SF128 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Test #69,422 - 4/17/23 3:00 am | |
|---|---|
| Score: | 995 |
| User: | SD2DMAX |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC16G) |
| Board: | Radxa ROCK Pi 4C+ |
| Device: | SanDisk SC16G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | MicroSD Card |
| Test #69,411 - 4/16/23 1:19 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,473 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | PNY SD High Performance (SD64G) |
| Board: | Banana Pi M5 |
| Device: | PNY SD64G |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | kodak |
| Test #69,409 - 4/16/23 11:50 am | |
|---|---|
| Score: | 679 |
| User: | smiura3000 |
| Brand: | Toshiba SD (UE0EA) |
| Board: | Raspberry Pi 3B 1.2 |
| Device: | Toshiba UE0EA |
| Class: | A1 C0 V30 U3 |
| Note: | SAMSUNG HN-M500MBB |
| Test #69,386 - 4/15/23 9:47 pm | |
|---|---|
| Score: | 782 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | Sandisk SD Card on Pi 4 4GB |
| Test #69,384 - 4/15/23 4:28 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,510 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN128) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | SanDisk SN128 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | san disk extreme |
| Test #69,383 - 4/15/23 3:54 pm | |
|---|---|
| Score: | 898 |
| User: | mafiman |
| Brand: | Lexar SD 633x |
| Board: | Raspberry Pi B+ 1.2 |
| Device: | Lexar LX32G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | Lexar Micro SD Karte 32GB UHS-I, U1, A1, V10, C10, microSDHC Pi B+ direct sd card |
| Test #69,374 - 4/15/23 12:58 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,268 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (EB1QT) |
| Board: | ODROID XU4 |
| Device: | Samsung EB1QT |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | samsung evo 32gb sdcard |
| Test #69,365 - 4/15/23 6:38 am | |
|---|---|
| Score: | 918 |
| User: | Giles |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SB32G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | SanDisk SB32G |
| Class: | A1 C10 |
| Note: | Sandisk SB32G on Pi 3 |
| Test #69,364 - 4/15/23 6:30 am | |
|---|---|
| Score: | 1,346 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO Select (GE4S5) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | Samsung GE4S5 |
| Class: | A1 C10 V10 U3 |
| Note: | rpi4 |
| Test #69,358 - 4/15/23 5:50 am | |
|---|---|
| Score: | 716 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | USB adapter |