To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #43,144 - 4/1/21 7:17 am | |
|---|---|
| Score: | 1,379 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN256) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SN256 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Test #43,134 - 3/31/21 11:00 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,746 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A1 (SP32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SP32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | Netac 250gb usb |
| Test #43,127 - 3/31/21 9:12 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,383 |
| User: | 3484 |
| Brand: | Samsung SD Pro Endurance (JB1RT) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | Samsung JB1RT |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | Samsung 32GB SD Card |
| Test #43,126 - 3/31/21 9:01 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,083 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Test #43,116 - 3/31/21 6:34 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,313 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD128) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SD128 |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | Sandisk Ultra A1 128GB |
| Test #43,108 - 3/31/21 6:17 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,294 |
| User: | Gbroes |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SanDisk SC64G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | SanDisk SC64G |
| Test #43,088 - 3/31/21 10:49 am | |
|---|---|
| Score: | 1,348 |
| User: | flashcool |
| Brand: | SanDisk SD Extreme (SE64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SanDisk SE64G |
| Class: | C10 U3 |
| Test #43,086 - 3/31/21 8:42 am | |
|---|---|
| Score: | 587 |
| User: | pruebachip |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SL16G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B 1.2 |
| Device: | SanDisk SL16G |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | prueba |
| Test #43,085 - 3/31/21 4:52 am | |
|---|---|
| Score: | 1,397 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN256) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SN256 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Raspberry Pi 4 Model B Rev 1.2 4GB |
| Test #43,084 - 3/31/21 4:18 am | |
|---|---|
| Score: | 1,576 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD High Endurance (SH64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SH64G |
| Class: | C10 U3 |
| Note: | SanDisk High Endurance Video Monitoring 64GB SD card |
| Test #43,083 - 3/31/21 3:46 am | |
|---|---|
| Score: | 1,322 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A1 (SC128) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SanDisk SC128 |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Test #43,070 - 3/30/21 10:33 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,045 |
| User: | Stalk |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC16G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SC16G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Test #43,068 - 3/30/21 10:25 pm | |
|---|---|
| Score: | 649 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SL08G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SanDisk SL08G |
| Class: | C10 |
| Note: | SD Card |
| Test #43,065 - 3/30/21 8:51 pm | |
|---|---|
| Score: | 735 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (EB1QT) |
| Board: | Raspberry Pi 3B 1.2 |
| Device: | Samsung EB1QT |
| Class: | C10 U1 |
| Test #43,057 - 3/30/21 5:23 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,286 |
| User: | Stalk |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SC64G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | sandisk sdcard64G |
| Test #43,055 - 3/30/21 4:20 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,753 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A1 (SE64G) |
| Board: | FriendlyElec NanoPi M4 |
| Device: | SanDisk SE64G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | Samsung64GB |
| Test #43,051 - 3/30/21 2:26 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,110 |
| User: | rsd |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC16G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SC16G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | SD Card |
| Test #43,049 - 3/30/21 2:03 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,512 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (ED4QT) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | Samsung ED4QT |
| Class: | C10 U3 |
| Note: | Samsung 860 EVO on Pi 4 using UGREEN adapter |
| Test #43,037 - 3/30/21 9:35 am | |
|---|---|
| Score: | 1,286 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Test #43,030 - 3/30/21 6:55 am | |
|---|---|
| Score: | 1,420 |
| User: | ezbee |
| Brand: | PNY SD Premier-X (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | PNY SD32G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |