To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #72,748 - 9/2/23 4:31 am | |
|---|---|
| Score: | 1,150 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A1 (SE64G) |
| Board: | Orange Pi Zero |
| Device: | SanDisk SE64G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Test #72,746 - 9/2/23 4:06 am | |
|---|---|
| Score: | 1,837 |
| User: | Sam |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro (SP32G) |
| Board: | Orange Pi Zero 3 |
| Device: | SanDisk SP32G |
| Class: | C10 V30 U3 |
| Note: | Orange Pi Zero 3 Sandisk SP32G SD-card |
| Test #72,745 - 9/2/23 3:29 am | |
|---|---|
| Score: | 1,239 |
| User: | DGD |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC16G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B 1.2 |
| Device: | SanDisk SC16G |
| Class: | A1 C10 |
| Test #72,743 - 9/2/23 3:05 am | |
|---|---|
| Score: | 1,232 |
| User: | akyro |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A2 (SR32G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | SanDisk SR32G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | test 1 |
| Test #72,742 - 9/2/23 2:10 am | |
|---|---|
| Score: | 1,215 |
| User: | Anon |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A1 (SE32G) |
| Board: | Orange Pi Zero 2 |
| Device: | SanDisk SE32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | Sandisk Ultra Class 10 32gb on Orange Pi Zero 2 |
| Test #72,741 - 9/2/23 12:52 am | |
|---|---|
| Score: | 488 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SL08G) |
| Board: | Raspberry Pi 2B 1.1 |
| Device: | SanDisk SL08G |
| Class: | C10 |
| Note: | Pi2 |
| Test #72,738 - 9/1/23 5:40 pm | |
|---|---|
| Score: | 951 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | Raspberry Pi Zero 2 W 1.0 |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | SanDisk Extreme on Rpi Zero 2 W |
| Test #72,737 - 9/1/23 5:13 pm | |
|---|---|
| Score: | 646 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Lexar SD 300X |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | Lexar 2FKGQ |
| Class: | C10 V10 U1 |
| Note: | Lexar 300x SDCard on Pi4B |
| Test #72,720 - 9/1/23 2:03 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,424 |
| User: | Vaa |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A2 (SR64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | SanDisk SR64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | SanDisk Extreme Pro 64GB on Raspberry Pi |
| Test #72,715 - 9/1/23 8:57 am | |
|---|---|
| Score: | 1,253 |
| User: | loumartin |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (EB1QT) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | Samsung EB1QT |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | Samsung 120G EVO 64-bit OS |
| Test #72,710 - 9/1/23 8:22 am | |
|---|---|
| Score: | 1,363 |
| User: | Vaa |
| Brand: | SanDisk SD Extreme (SU32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | SanDisk SU32G |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | SanDisk Extreme on Pi 4 |
| Test #72,705 - 9/1/23 1:00 am | |
|---|---|
| Score: | 305 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Netac SD (ASTC) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | Netac ASTC |
| Class: | C10 |
| Note: | sd-8g |
| Test #72,696 - 8/31/23 4:35 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,810 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | AData SD Premier A1 |
| Board: | ODROID N2Plus |
| Device: | AData SD |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | adata sd card |
| Test #72,690 - 8/31/23 1:12 pm | |
|---|---|
| Score: | 991 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SL16G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SL16G |
| Class: | C10 |
| Note: | sandisk 16gb |
| Test #72,686 - 8/31/23 10:17 am | |
|---|---|
| Score: | 1,065 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | sdhc |
| Test #72,679 - 8/31/23 4:55 am | |
|---|---|
| Score: | 1,254 |
| User: | DGD |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A1 (SM32G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B 1.2 |
| Device: | SanDisk SM32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | Pi 3 Bullseye 32 bit Cpu-1390 core-460 Ram-500 |
| Test #72,674 - 8/31/23 12:38 am | |
|---|---|
| Score: | 1,388 |
| User: | DGD |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B 1.2 |
| Device: | SanDisk SD32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | Pi 3 Bullseye 32 bit Cpu-1390 core-460 Ram-500 |
| Test #72,662 - 8/30/23 10:15 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,186 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B 1.2 |
| Device: | SanDisk SD32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Test #72,659 - 8/30/23 9:39 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,190 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B 1.2 |
| Device: | SanDisk SD32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Test #72,658 - 8/30/23 8:06 pm | |
|---|---|
| Score: | 977 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO (00000) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | Samsung 00000 |
| Class: | C6 |
| Note: | External HDD |