To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #69,775 - 4/29/23 5:49 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,067 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Lexar SD OEM (USD00) |
| Board: | Radxa ROCK Pi 4B |
| Device: | Lexar USD00 |
| Class: | C10 U1 |
| Test #69,767 - 4/29/23 5:13 pm | |
|---|---|
| Score: | 2,011 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Kingston SD Canvas React (SD256) |
| Board: | Radxa ROCK Pi 4C+ |
| Device: | Kingston SD256 |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | SD card 256Gb Sumsung on Rock 4C+ |
| Test #69,759 - 4/29/23 12:04 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,424 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN128) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SN128 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | no |
| Test #69,752 - 4/29/23 8:00 am | |
|---|---|
| Score: | 1,227 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD32G) |
| Board: | Radxa ROCK Pi 4SE |
| Device: | SanDisk SD32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | sd card |
| Test #69,750 - 4/29/23 1:41 am | |
|---|---|
| Score: | 1,506 |
| User: | rootshellz |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN256) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | SanDisk SN256 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | SanDisk Extreme 256GB Micro SD on OrangePi 5 |
| Test #69,749 - 4/28/23 11:51 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,180 |
| User: | rootshellz |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SK128) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | SanDisk SK128 |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | SanDisk SanDisk Ultra Plus 128GB Micro SD on OrangePi 5 |
| Test #69,748 - 4/28/23 11:34 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,519 |
| User: | rootshellz |
| Brand: | Samsung SD EVO Select (GD4QT) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | Samsung GD4QT |
| Class: | C10 U3 |
| Note: | Samsung EVO Select 128GB Micro SD on OrangePi 5 |
| Test #69,742 - 4/28/23 5:02 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,187 |
| User: | alias |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC16G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | SanDisk SC16G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | rpi4 crucial BX500 on Inatech (Via Labs, Inc) Powered Sate to USB adapter |
| Test #69,729 - 4/28/23 12:53 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,466 |
| User: | TheShawnMiranda |
| Brand: | Samsung SD Pro Endurance (JC2RT) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | Samsung JC2RT |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | Samsung Pro Endurance 64GB on Pi 4B Rev. 1.4 |
| Test #69,728 - 4/28/23 12:37 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,319 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC16G) |
| Board: | ODROID HC4 |
| Device: | SanDisk SC16G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | sansisk ssd |
| Test #69,726 - 4/28/23 12:23 pm | |
|---|---|
| Score: | 736 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A1 (SM32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SM32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | sd |
| Test #69,723 - 4/28/23 9:33 am | |
|---|---|
| Score: | 1,235 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO Select (GC2QT) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | Samsung GC2QT |
| Class: | C10 U3 |
| Note: | Samsung MicroSD EVO |
| Test #69,717 - 4/28/23 3:41 am | |
|---|---|
| Score: | 1,086 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC16G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SC16G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Test #69,716 - 4/28/23 3:25 am | |
|---|---|
| Score: | 1,121 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A1 (SM32G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B 1.2 |
| Device: | SanDisk SM32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Test #69,713 - 4/27/23 11:46 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,411 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | PNY SD Premier-X (SD64G) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | PNY SD64G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Test #69,710 - 4/27/23 8:33 pm | |
|---|---|
| Score: | 855 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Silicon Power SD (SPCC) |
| Board: | StarFive VisionFive 2 |
| Device: | SP SPCC |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | Silicon Power 32GB MicroSD, VisionFive 2 |
| Test #69,708 - 4/27/23 3:11 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,077 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SB16G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SB16G |
| Class: | C10 |
| Test #69,707 - 4/27/23 2:05 pm | |
|---|---|
| Score: | 954 |
| User: | megamenti |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SB64G) |
| Board: | Banana Pi Pro |
| Device: | SanDisk SB64G |
| Class: | A1 C10 |
| Note: | SanDisk SD Card on Banana Pi Pro |
| Test #69,706 - 4/27/23 1:14 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,273 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A1 (SR32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SR32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Test #69,705 - 4/27/23 11:38 am | |
|---|---|
| Score: | 1,307 |
| User: | ureo |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A1 (SP32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SP32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | SanDisk Extreme Pro 32GB on Pi4 4GB 1.5GHz |