To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #69,241 - 4/11/23 11:53 am | |
|---|---|
| Score: | 1,638 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A1 (SP32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | SanDisk SP32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | Samsung 870 QVO with Pi 4 4GB using Ugreen SATA to USB3.0 adapter cable |
| Test #69,238 - 4/11/23 11:26 am | |
|---|---|
| Score: | 1,189 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SC64G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Test #69,222 - 4/11/23 4:17 am | |
|---|---|
| Score: | 374 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (EB2MW) |
| Board: | Raspberry Pi 3B 1.2 |
| Device: | Samsung EB2MW |
| Class: | C10 U1 |
| Test #69,219 - 4/11/23 2:20 am | |
|---|---|
| Score: | 1,679 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SKHynix SD OEM (USD00) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | SKHynix USD00 |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | Apacer SD on Pi 4 |
| Test #69,218 - 4/11/23 2:12 am | |
|---|---|
| Score: | 1,709 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Kingston SD OEM (00000) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | Kingston 00000 |
| Class: | A2 C10 V10 U1 |
| Note: | Buffalo SD on Pi 4 |
| Test #69,214 - 4/10/23 9:03 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,572 |
| User: | JayRuMe |
| Brand: | AData SD Premier |
| Board: | Firefly ROC-RK3328-CC |
| Device: | AData SD |
| Class: | C10 V90 U3 |
| Note: | Libre Renegade - Fast V90 SD Card |
| Test #69,213 - 4/10/23 8:43 pm | |
|---|---|
| Score: | 958 |
| User: | JayRuMe |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SC32G) |
| Board: | Firefly ROC-RK3328-CC |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | C10 |
| Note: | Libre Renegade - Shitty SD Card |
| Test #69,195 - 4/10/23 9:41 am | |
|---|---|
| Score: | 1,240 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SD64G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | sd-64GB |
| Test #69,184 - 4/9/23 11:58 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,136 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (ED2S5) |
| Board: | Libre Computers Le Potato |
| Device: | Samsung ED2S5 |
| Class: | A1 C10 V10 U3 |
| Note: | Sandisk Le Potato |
| Test #69,176 - 4/9/23 1:05 pm | |
|---|---|
| Score: | 891 |
| User: | rblv |
| Brand: | PNY SD Premier-X (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | PNY SD32G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | rblv |
| Test #69,173 - 4/9/23 11:54 am | |
|---|---|
| Score: | 861 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | PNY SD Premier-X (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | PNY SD32G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | SanDisk SD Card 32G |
| Test #69,167 - 4/9/23 8:04 am | |
|---|---|
| Score: | 1,190 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC16G) |
| Board: | Libre Computers Le Potato |
| Device: | SanDisk SC16G |
| Class: | A1 C10 |
| Note: | sandisk 16gb |
| Test #69,165 - 4/9/23 4:27 am | |
|---|---|
| Score: | 1,176 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SL64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SanDisk SL64G |
| Class: | C10 |
| Test #69,164 - 4/9/23 1:43 am | |
|---|---|
| Score: | 820 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (ED4QT) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | Samsung ED4QT |
| Class: | C10 U3 |
| Note: | old sd |
| Test #69,154 - 4/8/23 3:27 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,242 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC16G) |
| Board: | Libre Computers Le Potato |
| Device: | SanDisk SC16G |
| Class: | A1 C10 |
| Note: | sandisk ultra 16gb |
| Test #69,145 - 4/8/23 11:26 am | |
|---|---|
| Score: | 235 |
| User: | aberrator |
| Brand: | SanDisk SD Extreme (SU16G) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | SanDisk SU16G |
| Class: | C2 |
| Note: | Sandisk MicroSD on Pi 5 |
| Test #69,142 - 4/8/23 10:25 am | |
|---|---|
| Score: | 1,577 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN128) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | SanDisk SN128 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | SanDisk MicroSDXC Extreme 128 GB |
| Test #69,140 - 4/8/23 9:27 am | |
|---|---|
| Score: | 1,377 |
| User: | Kimo |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A1 (SE32G) |
| Board: | Raspberry Pi Zero 2 W 1.0 |
| Device: | SanDisk SE32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | sandisk extrme on zero 2 |
| Test #69,133 - 4/8/23 12:25 am | |
|---|---|
| Score: | 655 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Transcend (USDU1) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | Transcend USDU1 |
| Class: | C10 V10 U1 |
| Note: | Transcend 16 GB SD Card on Pi 4 |
| Test #69,108 - 4/7/23 4:52 am | |
|---|---|
| Score: | 307 |
| User: | TKChan |
| Brand: | SanDisk SD Extreme (SU16G) |
| Board: | Libre Computers Le Potato |
| Device: | SanDisk SU16G |
| Class: | C4 |
| Note: | SanDisk SU16G Class 4 on LePotato SBC |