To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #67,795 - 3/2/23 2:45 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,593 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A2 (SR64G) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | SanDisk SR64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Test #67,793 - 3/2/23 12:09 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,703 |
| User: | geerlingguy |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A1 (SE32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SE32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | Raspberry Pi 4 with SanDisk Extreme 32GB A1 |
| Test #67,792 - 3/2/23 11:46 am | |
|---|---|
| Score: | 1,365 |
| User: | Emmanuel |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SL32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SL32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | Sandisk MCPI |
| Test #67,780 - 3/2/23 6:57 am | |
|---|---|
| Score: | 1,138 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Test #67,764 - 3/1/23 5:11 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,202 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A1 (SE32G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B 1.2 |
| Device: | SanDisk SE32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | SD card on Pi3 |
| Test #67,760 - 3/1/23 4:24 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,338 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A2 (SR64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SR64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | SD card on Pi 4 |
| Test #67,758 - 3/1/23 3:55 pm | |
|---|---|
| Score: | 728 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (GB1QT) |
| Board: | Firefly ROC-RK3328-CC |
| Device: | Samsung GB1QT |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | MicroSD |
| Test #67,749 - 3/1/23 12:51 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,143 |
| User: | nem |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SL16G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SanDisk SL16G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | sandisk edge |
| Test #67,741 - 3/1/23 8:15 am | |
|---|---|
| Score: | 1,133 |
| User: | samsung |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (EB1QT) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | Samsung EB1QT |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | samsung micro sd |
| Test #67,734 - 3/1/23 1:25 am | |
|---|---|
| Score: | 797 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Netac SD (SDXXX) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | Netac SD16G |
| Class: | C10 V30 U3 |
| Note: | 32GB |
| Test #67,733 - 3/1/23 12:13 am | |
|---|---|
| Score: | 996 |
| User: | fk3 |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A1 (SC128) |
| Board: | Raspberry Pi 3B 1.2 |
| Device: | SanDisk SC128 |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | Sandisk 128GB |
| Test #67,729 - 2/28/23 11:57 pm | |
|---|---|
| Score: | 751 |
| User: | fk1 |
| Brand: | AData SD Premier A1 |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | AData SD |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | AD 32GB SD |
| Test #67,725 - 2/28/23 8:21 pm | |
|---|---|
| Score: | 648 |
| User: | BrianFanClub |
| Brand: | Micro Center SD OEM (SMI) |
| Board: | Orange Pi 4 LTS |
| Device: | MicroCenter SMI |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | brian |
| Test #67,724 - 2/28/23 7:34 pm | |
|---|---|
| Score: | 927 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Kingston SD OEM (00000) |
| Board: | Raspberry Pi 3A+ 1.0 |
| Device: | Kingston 00000 |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | MicroCenter v30 A2 SDXC |
| Test #67,723 - 2/28/23 6:41 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,155 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC32G) |
| Board: | FriendlyElec NanoPi NEO3 |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Test #67,718 - 2/28/23 3:02 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,488 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Test #67,717 - 2/28/23 2:27 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,399 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A2 (SR64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SR64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Test #67,711 - 2/28/23 12:05 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,129 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SL16G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | SanDisk SL16G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Test #67,702 - 2/27/23 10:22 pm | |
|---|---|
| Score: | 871 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Micro Center SD OEM (SD64G) |
| Board: | Raspberry Pi Zero W 1.1 |
| Device: | MicroCenter SD64G |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | MicroCenter 64GB v10 SDXC |
| Test #67,696 - 2/27/23 7:58 pm | |
|---|---|
| Score: | 539 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Kingston SD OEM (00000) |
| Board: | Raspberry Pi Zero W 1.1 |
| Device: | Kingston 00000 |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | MicroCenter v10 sdxc |