To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #67,188 - 2/13/23 6:06 am | |
|---|---|
| Score: | 1,426 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A1 (SE64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SanDisk SE64G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | Sandisk A1 Class 10 V30 U3 64G on Pi 4 using native SD slot |
| Test #67,175 - 2/12/23 5:26 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,048 |
| User: | jchambers |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | Radxa Zero |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Radxa Zero SBC Review |
| Test #67,136 - 2/11/23 1:39 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,007 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B 1.2 |
| Device: | SanDisk SD32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Test #67,130 - 2/11/23 10:53 am | |
|---|---|
| Score: | 1,281 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A1 (SP32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SanDisk SP32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Test #67,126 - 2/11/23 7:20 am | |
|---|---|
| Score: | 823 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SB32G) |
| Board: | Raspberry Pi Zero 2 W 1.0 |
| Device: | SanDisk SB32G |
| Class: | A1 C10 |
| Note: | raspberry pi zero 2w samsung evo |
| Test #67,125 - 2/11/23 7:20 am | |
|---|---|
| Score: | 605 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | PNY SD Premier-X (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi Zero 2 W 1.0 |
| Device: | PNY SD32G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | raspberry pi zero 2w Kinston SD card |
| Test #67,117 - 2/11/23 2:32 am | |
|---|---|
| Score: | 1,753 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Kingston SD Canvas Select (SDCHE) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | Kingston SDCHE |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | Kingston Micro SD Endurance 64 |
| Test #67,116 - 2/11/23 1:22 am | |
|---|---|
| Score: | 600 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SL32G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B 1.2 |
| Device: | SanDisk SL32G |
| Class: | C10 U1 |
| Test #67,115 - 2/11/23 1:08 am | |
|---|---|
| Score: | 564 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SL32G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B 1.2 |
| Device: | SanDisk SL32G |
| Class: | C10 U1 |
| Test #67,114 - 2/11/23 1:04 am | |
|---|---|
| Score: | 1,040 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC16G) |
| Board: | Raspberry Pi 400 1.1 |
| Device: | SanDisk SC16G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | ]jhjj |
| Test #67,109 - 2/10/23 7:11 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,037 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A2 (SR128) |
| Board: | Orange Pi Zero 2 |
| Device: | SanDisk SR128 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Test #67,108 - 2/10/23 6:11 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,753 |
| User: | Renny82 |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SDU1) |
| Board: | Orange Pi 4 LTS |
| Device: | SanDisk SDU1 |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | SanDisk 115 Gb on Orange Pi 4 LTS |
| Test #67,102 - 2/10/23 12:23 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,420 |
| User: | nray |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SB128) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SanDisk SB128 |
| Class: | A1 C10 |
| Note: | sandisk sd card |
| Test #67,096 - 2/10/23 8:55 am | |
|---|---|
| Score: | 1,259 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | PNY SD Premier-X (SD64G) |
| Board: | Firefly ROC-RK3328-CC |
| Device: | PNY SD64G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | hehdhdh |
| Test #67,081 - 2/10/23 5:13 am | |
|---|---|
| Score: | 716 |
| User: | Nookie |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A1 (SN32G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B 1.2 |
| Device: | SanDisk SN32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | SRV03 SD |
| Test #67,080 - 2/10/23 5:08 am | |
|---|---|
| Score: | 1,038 |
| User: | Nookie |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC64G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | SanDisk SC64G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | SRV02 SD |
| Test #67,079 - 2/10/23 5:07 am | |
|---|---|
| Score: | 689 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Toshiba SD (SA08G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | Toshiba SA08G |
| Class: | C10 U1 |
| Test #67,078 - 2/10/23 4:39 am | |
|---|---|
| Score: | 955 |
| User: | rado |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (ACLCD) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk ACLCD |
| Class: | A1 C10 |
| Note: | SanDisk Ultra 32GB C10 |
| Test #67,077 - 2/10/23 3:34 am | |
|---|---|
| Score: | 1,226 |
| User: | rado |
| Brand: | Kingston SD Canvas Select (SD16G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | Kingston SD16G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | Kingston Canvas Select Plus 16GB A1 U1 V10 |
| Test #67,076 - 2/10/23 3:12 am | |
|---|---|
| Score: | 1,139 |
| User: | rado |
| Brand: | Samsung SD EVO (00000) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | Samsung 00000 |
| Class: | C6 |
| Note: | Samsung 16GB C6 |