To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #66,893 - 2/4/23 6:51 pm | |
|---|---|
| Score: | 939 |
| User: | Est.GeraldRedeemMe |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A1 (SP32G) |
| Board: | Raspberry Pi Zero W 1.1 |
| Device: | SanDisk SP32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | Hello my name is Jerry St. Pierre and I believe I am being targeted for identity theft on this website. My research is in using biomedical fluids to emulsify power connections, NOT TO COVER MY COMPUTERS IN BABY BATTER! I would never do that, I AM A PROFES |
| Test #66,881 - 2/4/23 3:21 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,132 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC16G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SC16G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | Pi SDCard |
| Test #66,877 - 2/4/23 1:31 pm | |
|---|---|
| Score: | 749 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SL08G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SL08G |
| Class: | C10 |
| Note: | Samsung 870 to USB Adapter |
| Test #66,864 - 2/4/23 5:08 am | |
|---|---|
| Score: | 1,108 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD High Endurance (SH64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SH64G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | MicroSD Internal |
| Test #66,855 - 2/3/23 5:09 pm | |
|---|---|
| Score: | 914 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SB32G) |
| Board: | Raspberry Pi 2B 1.1 |
| Device: | SanDisk SB32G |
| Class: | C10 |
| Note: | Sandis |
| Test #66,854 - 2/3/23 5:06 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,334 |
| User: | luc122c |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (EC1S5) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | Samsung EC1S5 |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | Raspberry Pi 4 with Sandisk Evo MicroSD Card |
| Test #66,853 - 2/3/23 3:55 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,304 |
| User: | etseq97 |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SD32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | rpi4 debian headless ssd jwg |
| Test #66,842 - 2/3/23 12:01 pm | |
|---|---|
| Score: | 2,396 |
| User: | marss |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC16G) |
| Board: | Firefly ROC-RK3328-CC |
| Device: | SanDisk SC16G |
| Class: | A1 C10 |
| Note: | Libre Renegade Sandisk Ultra 16gb |
| Test #66,832 - 2/3/23 9:31 am | |
|---|---|
| Score: | 945 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC16G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SC16G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Test #66,806 - 2/2/23 12:25 pm | |
|---|---|
| Score: | 835 |
| User: | enz1ey |
| Brand: | Samsung SD EVO Select (GC2QT) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | Samsung GC2QT |
| Class: | C10 U3 |
| Note: | Samsung EVO B-ME32GA/AM SD Card on Pi 3 B+ |
| Test #66,805 - 2/2/23 12:13 pm | |
|---|---|
| Score: | 739 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SL16G) |
| Board: | Orange Pi Zero 2 |
| Device: | SanDisk SL16G |
| Class: | C10 |
| Note: | OPi SD |
| Test #66,802 - 2/2/23 10:47 am | |
|---|---|
| Score: | 1,274 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A2 (SR64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SR64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | n/a |
| Test #66,797 - 2/2/23 2:30 am | |
|---|---|
| Score: | 464 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Transcend (USDU1) |
| Board: | OrangePi Win-Win Plus |
| Device: | Transcend USDU1 |
| Class: | C10 U3 |
| Note: | Transcend Ultimate microSDXC 64 Gb [TS64GUSDU3] |
| Test #66,794 - 2/1/23 11:39 pm | |
|---|---|
| Score: | 733 |
| User: | djiang |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (ED2S5) |
| Board: | StarFive VisionFive 2 |
| Device: | Samsung ED2S5 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | samsung 128g |
| Test #66,793 - 2/1/23 11:24 pm | |
|---|---|
| Score: | 732 |
| User: | djiang |
| Brand: | Transcend (USDU1) |
| Board: | StarFive VisionFive 2 |
| Device: | Transcend USDU1 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | [1 |
| Test #66,789 - 2/1/23 11:00 pm | |
|---|---|
| Score: | 927 |
| User: | djiang |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD32G) |
| Board: | StarFive VisionFive 2 |
| Device: | SanDisk SD32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | sandisk 32g |
| Test #66,788 - 2/1/23 10:58 pm | |
|---|---|
| Score: | 637 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme (SU08G) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | SanDisk SU08G |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | Nvme 256GB from Dell G15 5511 on Orange Pi 5 nvme port |
| Test #66,787 - 2/1/23 10:52 pm | |
|---|---|
| Score: | 938 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | PNY SD Premier-X (SD16G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | PNY SD16G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | 111 |
| Test #66,779 - 2/1/23 3:14 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,481 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | PNY SD High Performance (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | PNY SD32G |
| Class: | C10 U1 |
| Test #66,775 - 2/1/23 1:11 pm | |
|---|---|
| Score: | 447 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC16G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | SanDisk SC16G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | Sandisk 16GB on Pi 3B+ |