To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #66,183 - 1/18/23 2:23 am | |
|---|---|
| Score: | 1,637 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD Pro Plus (FD4Q5) |
| Board: | Radxa ROCK 5B |
| Device: | Samsung FD4Q5 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Samsung Blue TF Card(128G) on Rock 5B |
| Test #66,174 - 1/17/23 8:19 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,398 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN128) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SanDisk SN128 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Test #66,161 - 1/17/23 1:27 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,102 |
| User: | willworkforicecream |
| Brand: | SanDisk SD Industrial (SA08G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SA08G |
| Class: | C10 V10 U1 |
| Note: | SanDisk Industrial on Pi 4 |
| Test #66,152 - 1/17/23 9:27 am | |
|---|---|
| Score: | 974 |
| User: | geerlingguy |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN128) |
| Board: | Pine64 SOQuartz |
| Device: | SanDisk SN128 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | SanDisk Extreme on RK3566 in SOQuartz Blade |
| Test #66,139 - 1/17/23 4:35 am | |
|---|---|
| Score: | 1,268 |
| User: | Planar-MBO |
| Brand: | Netac SD (SMTC) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | Netac SMTC |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | Orange Pi 5 Ubuntu 22.04 SSD 16Gb for Genepi |
| Test #66,135 - 1/16/23 11:18 pm | |
|---|---|
| Score: | 917 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SB16G) |
| Board: | ZTE B860H V5 |
| Device: | SanDisk SB16G |
| Class: | A1 C10 |
| Note: | sdcard b860h |
| Test #66,133 - 1/16/23 11:15 pm | |
|---|---|
| Score: | 828 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (EC1S5) |
| Board: | Orange Pi Zero |
| Device: | Samsung EC1S5 |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | samsung SDcard |
| Test #66,116 - 1/16/23 7:05 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,402 |
| User: | piper |
| Brand: | PNY SD Premier-X (SD64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | PNY SD64G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | noio |
| Test #66,099 - 1/16/23 11:14 am | |
|---|---|
| Score: | 354 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Netac SD (SDXXX) |
| Board: | Raspberry Pi 2B 1.1 |
| Device: | Netac SD16G |
| Class: | C10 V10 U1 |
| Note: | sd 32 |
| Test #66,090 - 1/16/23 2:18 am | |
|---|---|
| Score: | 1,360 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (ED2S5) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | Samsung ED2S5 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Samsung microSD 128GB EVO Plus microSDXC UHS-I U3 |
| Test #66,079 - 1/15/23 9:01 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,647 |
| User: | 86.6mhz |
| Brand: | Team SD (SDU3) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | Team SDU3 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | gooodsd |
| Test #66,078 - 1/15/23 9:01 pm | |
|---|---|
| Score: | 910 |
| User: | k-mixfan |
| Brand: | Netac SD (SDXXX) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | Netac SD16G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | kodak |
| Test #66,076 - 1/15/23 8:55 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,116 |
| User: | thisworldisshit |
| Brand: | Kingston SD OEM (00000) |
| Board: | Raspberry Pi 3B 1.2 |
| Device: | Kingston 00000 |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | sanmax |
| Test #66,074 - 1/15/23 4:22 pm | |
|---|---|
| Score: | 582 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Netac SD (SDXXX) |
| Board: | Raspberry Pi 3B 1.2 |
| Device: | Netac SD |
| Class: | C10 |
| Test #66,073 - 1/15/23 4:06 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,645 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SKHynix SD OEM (USD00) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SKHynix USD00 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Test #66,062 - 1/15/23 2:21 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,364 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO (00000) |
| Board: | ODROID N2Plus |
| Device: | Samsung 00000 |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | n2+ with samsung microsd |
| Test #66,058 - 1/15/23 1:53 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,613 |
| User: | Wildfox |
| Brand: | Samsung SD Pro Endurance (JD4RT) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | Samsung JD4RT |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | OrangePi 5 with Samsung MB-MJ128G MicroSD |
| Test #66,050 - 1/15/23 9:33 am | |
|---|---|
| Score: | 777 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Transcend (USDU1) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | Transcend USDU1 |
| Class: | C10 V10 U1 |
| Note: | xcardsd |
| Test #66,045 - 1/15/23 6:59 am | |
|---|---|
| Score: | 1,046 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD Pro Endurance (JB1RT) |
| Board: | Libre Computers Le Potato |
| Device: | Samsung JB1RT |
| Class: | C10 U1 |
| Test #66,040 - 1/15/23 3:55 am | |
|---|---|
| Score: | 1,475 |
| User: | 64g-microsd |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | 64GB microsd |