To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #65,982 - 1/13/23 11:41 am | |
|---|---|
| Score: | 1,103 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A1 (SM32G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | SanDisk SM32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Test #65,978 - 1/13/23 11:04 am | |
|---|---|
| Score: | 1,090 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A1 (SM32G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | SanDisk SM32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Test #65,975 - 1/13/23 10:47 am | |
|---|---|
| Score: | 1,101 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD128) |
| Board: | Orange Pi Zero 2 |
| Device: | SanDisk SD128 |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | SanDisk 128G A1 Class 10 U1 for teslausb |
| Test #65,972 - 1/13/23 10:07 am | |
|---|---|
| Score: | 1,477 |
| User: | Orange Pi 5 |
| Brand: | Samsung SD EVO (00000) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | Samsung 00000 |
| Class: | C10 U1 |
| Test #65,962 - 1/13/23 6:37 am | |
|---|---|
| Score: | 1,085 |
| User: | dgd |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A1 (SM32G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | SanDisk SM32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | Pi3b+ Pi Os Lite XFCE desktop Oc 1575 FGz |
| Test #65,953 - 1/13/23 4:43 am | |
|---|---|
| Score: | 666 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A1 (SM32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SM32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Test #65,943 - 1/12/23 10:10 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,373 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung eMMC (FE4S5) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | Samsung FE4S5 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Samsung SD |
| Test #65,935 - 1/12/23 8:03 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,377 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO (00000) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | Samsung 00000 |
| Class: | C10 U1 |
| Test #65,926 - 1/12/23 3:52 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,161 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (EB1QT) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | Samsung EB1QT |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | Samsung 32GB Evo |
| Test #65,914 - 1/12/23 1:41 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,422 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Toshiba SD (SA32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | Toshiba SA32G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | ??? |
| Test #65,910 - 1/12/23 12:45 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,657 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SKHynix SD OEM (USD00) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | SKHynix USD00 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Test #65,905 - 1/12/23 11:35 am | |
|---|---|
| Score: | 1,585 |
| User: | jgvega |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Sandisk Extreme 64GB A2 on Pi 5 using SD CARD |
| Test #65,903 - 1/12/23 10:40 am | |
|---|---|
| Score: | 1,035 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro (SR64G) |
| Board: | Radxa ROCK Pi 4B |
| Device: | SanDisk SR64G |
| Class: | C0 |
| Test #65,897 - 1/12/23 7:39 am | |
|---|---|
| Score: | 1,282 |
| User: | faezi |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | rpi4 biasa |
| Test #65,894 - 1/12/23 7:27 am | |
|---|---|
| Score: | 1,307 |
| User: | faezi |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD128) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SD128 |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | rpi48gb |
| Test #65,891 - 1/12/23 4:50 am | |
|---|---|
| Score: | 1,014 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD High Endurance (SH64G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | SanDisk SH64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Sandisk Max Endurance 64GB |
| Test #65,871 - 1/11/23 6:12 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,134 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO (00000) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | Samsung 00000 |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | opi5 sd |
| Test #65,862 - 1/11/23 4:33 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,305 |
| User: | theofficialgman |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN512) |
| Board: | Nintendo Switch (2017) |
| Device: | SanDisk SN512 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Sandisk MicroSD on Nintendo Switch |
| Test #65,857 - 1/11/23 3:39 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,200 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO Select (GC2QT) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | Samsung GC2QT |
| Class: | C10 U3 |
| Note: | Samsung 64GB SDCard |
| Test #65,856 - 1/11/23 3:26 pm | |
|---|---|
| Score: | 335 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Netac SD (SDXXX) |
| Board: | BIGTREETECH CB1 |
| Device: | Netac SD16G |
| Class: | C10 |
| Note: | SanDisk model SD16G on BigTreeTech CB1 |