To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #70,045 - 5/9/23 12:59 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,223 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Test #70,043 - 5/9/23 10:38 am | |
|---|---|
| Score: | 1,469 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (ED2S5) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | Samsung ED2S5 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | SEAGATE EXPASION USB3x2 |
| Test #70,037 - 5/8/23 10:11 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,058 |
| User: | potato |
| Brand: | SanDisk SD Extreme (SE32G) |
| Board: | Libre Computers Le Potato |
| Device: | SanDisk SE32G |
| Class: | C10 U3 |
| Note: | SD32 |
| Test #70,036 - 5/8/23 9:19 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,208 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC16G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | SanDisk SC16G |
| Class: | A1 C10 |
| Test #70,033 - 5/8/23 7:27 pm | |
|---|---|
| Score: | 589 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | AData SD Premier |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | AData SD |
| Class: | C10 U3 |
| Test #70,032 - 5/8/23 2:09 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,545 |
| User: | Livingstone |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN256) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | SanDisk SN256 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Sandisk Extreme 2456 |
| Test #70,020 - 5/8/23 10:17 am | |
|---|---|
| Score: | 420 |
| User: | YTS |
| Brand: | Toshiba SD (SA32G) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | Toshiba SA32G |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | toshiba sd 32gb for yts testing on Linux Ubuntu Orange Pi |
| Test #70,019 - 5/8/23 10:03 am | |
|---|---|
| Score: | 879 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | SanDisk SD32G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | Sandisk |
| Test #70,011 - 5/8/23 3:31 am | |
|---|---|
| Score: | 1,286 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Western Digital SD Purple (WX32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | WDC WX32G |
| Class: | A2 C10 V10 U1 |
| Note: | sd |
| Test #70,008 - 5/8/23 1:57 am | |
|---|---|
| Score: | 1,771 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A1 (SP32G) |
| Board: | Radxa ROCK Pi 4C+ |
| Device: | SanDisk SP32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | EE-rock-SD |
| Test #70,005 - 5/7/23 8:41 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,303 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (EB1QT) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | Samsung EB1QT |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | Brians 32GB SD card |
| Test #70,001 - 5/7/23 8:10 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,412 |
| User: | zimbu |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SL128) |
| Board: | Raspberry Pi 400 1.0 |
| Device: | SanDisk SL128 |
| Class: | C10 |
| Note: | SanDisk Extreme (2016) 128GB on RPi 400 |
| Test #70,000 - 5/7/23 8:06 pm | |
|---|---|
| Score: | 986 |
| User: | zimbu |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (ACLCE) |
| Board: | Raspberry Pi 400 1.0 |
| Device: | SanDisk ACLCE |
| Class: | A1 C10 |
| Note: | SanDisk Ultra (2016) 64GB on RPi 400 |
| Test #69,999 - 5/7/23 7:58 pm | |
|---|---|
| Score: | 686 |
| User: | zimbu |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SL32G) |
| Board: | Raspberry Pi 400 1.0 |
| Device: | SanDisk SL32G |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | SanDisk Ultra (2015) 32GB on RPi 400 |
| Test #69,993 - 5/7/23 5:51 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,475 |
| User: | zimbu |
| Brand: | Samsung SD EVO (00000) |
| Board: | Raspberry Pi 400 1.0 |
| Device: | Samsung 00000 |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | Samsung Evo Plus 64GB (2015) on RPi 400 |
| Test #69,992 - 5/7/23 5:09 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,475 |
| User: | zimbu |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | Raspberry Pi 400 1.0 |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | SanDisk Exteme 64GB on RPi 400 |
| Test #69,983 - 5/7/23 3:19 am | |
|---|---|
| Score: | 1,443 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A2 (SR128) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SR128 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Intel SSD 360Gb |
| Test #69,981 - 5/6/23 5:40 pm | |
|---|---|
| Score: | 870 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO (00000) |
| Board: | Raspberry Pi 3B 1.2 |
| Device: | Samsung 00000 |
| Class: | C10 U1 |
| Test #69,979 - 5/6/23 5:26 pm | |
|---|---|
| Score: | 972 |
| User: | 81920 4 2107 2137 11030 11038 8442 2130 |
| Brand: | Kingston SD Canvas React (SDU1) |
| Board: | Libre Computers Le Potato |
| Device: | Kingston SDU1 |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | random random bkwd record stride |
| Test #69,975 - 5/6/23 8:59 am | |
|---|---|
| Score: | 2,261 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Kingston SD OEM (00000) |
| Board: | Libre Computers Le Potato |
| Device: | Kingston 00000 |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | Libre Le Potato Ubuntu 22.04 microsd |