To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #132,378 - 3/15/26 9:09 am | |
|---|---|
| Score: | 1,160 |
| User: | sdisk |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SL64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | SanDisk SL64G |
| Class: | C10 |
| Note: | sandisk 2016/04 pi4 trixie |
| Test #132,375 - 3/15/26 7:45 am | |
|---|---|
| Score: | 1,881 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Lexar SD 633x |
| Board: | Raspberry Pi 5B 1.0 |
| Device: | Lexar LX32G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | 32Go SD card |
| Test #132,369 - 3/15/26 2:15 am | |
|---|---|
| Score: | 1,968 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | Raspberry Pi 5B 1.0 |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | SanDisk SN64G SD card on Pi 5 |
| Test #132,366 - 3/14/26 5:12 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,821 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | Raspberry Pi 5B 1.0 |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Test #132,365 - 3/14/26 2:40 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,453 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A2 (SR128) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SR128 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Test #132,363 - 3/14/26 1:32 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,714 |
| User: | yeskaydee |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SL64G) |
| Board: | Raspberry Pi 5B 1.0 |
| Device: | SanDisk SL64G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | SanDisk 64GB |
| Test #132,360 - 3/14/26 11:12 am | |
|---|---|
| Score: | 1,697 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Lexar SD 633x |
| Board: | Raspberry Pi 400 1.0 |
| Device: | Lexar LX128 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Test #132,357 - 3/14/26 9:07 am | |
|---|---|
| Score: | 1,700 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | Raspberry Pi 5B 1.0 |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Test #132,352 - 3/14/26 4:54 am | |
|---|---|
| Score: | 542 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme (SU16G) |
| Board: | Raspberry Pi 5B 1.1 |
| Device: | SanDisk SU16G |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | sd |
| Test #132,336 - 3/13/26 12:59 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,453 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Netac SD (SDXXX) |
| Board: | Raspberry Pi 5B 1.1 |
| Device: | Netac SD |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | pp |
| Test #132,329 - 3/13/26 9:08 am | |
|---|---|
| Score: | 1,507 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SK32G) |
| Board: | Raspberry Pi 5B 1.0 |
| Device: | SanDisk SK32G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | 32GB |
| Test #132,324 - 3/13/26 7:39 am | |
|---|---|
| Score: | 1,805 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi 5B 1.0 |
| Device: | SanDisk SD32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | sd2 |
| Test #132,313 - 3/13/26 1:19 am | |
|---|---|
| Score: | 634 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SL08G) |
| Board: | Orange Pi Zero 2 |
| Device: | SanDisk SL08G |
| Class: | C10 |
| Test #132,312 - 3/13/26 12:16 am | |
|---|---|
| Score: | 463 |
| User: | march2026 |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (EB2MW) |
| Board: | Raspberry Pi Zero 2 W 1.0 |
| Device: | Samsung EB2MW |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | march2026 |
| Test #132,304 - 3/12/26 12:07 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,529 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Micro Center SD OEM (SDABC) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | MicroCenter SDABC |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | raspi 4 8GB |
| Test #132,289 - 3/12/26 5:06 am | |
|---|---|
| Score: | 1,119 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | SD Card in Pi4B |
| Test #132,283 - 3/11/26 10:45 am | |
|---|---|
| Score: | 2,701 |
| User: | mark |
| Brand: | Toshiba SD (DR064) |
| Board: | Raspberry Pi 5B 1.1 |
| Device: | Toshiba DR064 |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | Kioxia 64GB microSD on Pi 5 |
| Test #132,282 - 3/11/26 10:24 am | |
|---|---|
| Score: | 2,691 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SKHynix SD OEM (USD00) |
| Board: | Raspberry Pi 400 1.0 |
| Device: | SKHynix USD00 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Raspberry Pi 128gb official microsd |
| Test #132,277 - 3/11/26 9:53 am | |
|---|---|
| Score: | 1,658 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Micro Center SD OEM (SDABC) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | MicroCenter SDABC |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | SD_188_RPi_174 |
| Test #132,276 - 3/11/26 8:59 am | |
|---|---|
| Score: | 1,780 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi 5B 1.0 |
| Device: | SanDisk SD32G |
| Class: | A1 C10 U1 |