To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #68,245 - 3/12/23 6:19 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,287 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (EB1QT) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | Samsung EB1QT |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | h |
| Test #68,230 - 3/12/23 9:25 am | |
|---|---|
| Score: | 1,610 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A1 (SE32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SanDisk SE32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | ssd cruicial 256 |
| Test #68,228 - 3/12/23 8:38 am | |
|---|---|
| Score: | 967 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A1 (SM32G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | SanDisk SM32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Test #68,218 - 3/12/23 6:23 am | |
|---|---|
| Score: | 961 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A1 (SM32G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | SanDisk SM32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Test #68,214 - 3/12/23 6:04 am | |
|---|---|
| Score: | 1,456 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Transcend (USDU1) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | Transcend USDU1 |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | RPi birdcam3 sdcard 2023 |
| Test #68,200 - 3/11/23 11:02 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,278 |
| User: | blumenthal |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A2 (SR128) |
| Board: | Raspberry Pi 400 1.0 |
| Device: | SanDisk SR128 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | SanDisk Extreme PRO 128GB on Pi 400 v1.0 |
| Test #68,199 - 3/11/23 10:46 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,091 |
| User: | blumenthal |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC16G) |
| Board: | Raspberry Pi 400 1.0 |
| Device: | SanDisk SC16G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | SanDisk Edge 16GB on Pi 400 v1.0 |
| Test #68,197 - 3/11/23 10:23 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,681 |
| User: | blumenthal |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A1 (SP32G) |
| Board: | Raspberry Pi 400 1.0 |
| Device: | SanDisk SP32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | SanDisk Extreme PRO 32GB on Pi 400 v1.0 |
| Test #68,196 - 3/11/23 10:03 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,467 |
| User: | blumenthal |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | Raspberry Pi 400 1.0 |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | SanDisk 64GB for Nintendo Switch on Pi 400 v1.0 |
| Test #68,194 - 3/11/23 8:42 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,234 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A1 (SP32G) |
| Board: | Raspberry Pi 3A+ 1.0 |
| Device: | SanDisk SP32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Test #68,186 - 3/11/23 5:43 pm | |
|---|---|
| Score: | 942 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD Pro Endurance (JC2RT) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | Samsung JC2RT |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | Samsung 64GB PRO Endurance on Raspberry Pi |
| Test #68,178 - 3/11/23 3:35 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,166 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | sd card on pi 4 |
| Test #68,175 - 3/11/23 12:57 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,188 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO (EC2QT) |
| Board: | ODROID XU4 |
| Device: | Samsung EC2QT |
| Class: | C10 U3 |
| Test #68,165 - 3/11/23 11:29 am | |
|---|---|
| Score: | 936 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Netac SD (SDXXX) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | Netac SD16G |
| Class: | C10 V30 U3 |
| Note: | SSD |
| Test #68,149 - 3/11/23 5:18 am | |
|---|---|
| Score: | 372 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme (SU16G) |
| Board: | Libre Computers Le Potato |
| Device: | SanDisk SU16G |
| Class: | C4 |
| Note: | 16gb microsd and 250gb kinston ssh |
| Test #68,144 - 3/11/23 4:11 am | |
|---|---|
| Score: | 656 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Toshiba SD (SA08G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | Toshiba SA08G |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | Fujitsu SSD-Card |
| Test #68,142 - 3/11/23 3:03 am | |
|---|---|
| Score: | 860 |
| User: | usynligand |
| Brand: | Kingston SD Canvas Select (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | Kingston SD32G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | Pi 4 With random SD Card |
| Test #68,139 - 3/11/23 2:07 am | |
|---|---|
| Score: | 1,331 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SK32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SK32G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | SSD |
| Test #68,137 - 3/10/23 11:49 pm | |
|---|---|
| Score: | 2,110 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | PNY SD Premier-X (SD128) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | PNY SD128 |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | SSD SAMSUNG NVMe |
| Test #68,132 - 3/10/23 5:08 pm | |
|---|---|
| Score: | 977 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SD32G) |
| Board: | Radxa ROCK Pi 4C+ |
| Device: | SanDisk SD32G |
| Class: | C0 |
| Note: | B1gE |