To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #65,897 - 1/12/23 7:39 am | |
|---|---|
| Score: | 1,282 |
| User: | faezi |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | rpi4 biasa |
| Test #65,894 - 1/12/23 7:27 am | |
|---|---|
| Score: | 1,307 |
| User: | faezi |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD128) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SD128 |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | rpi48gb |
| Test #65,891 - 1/12/23 4:50 am | |
|---|---|
| Score: | 1,014 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD High Endurance (SH64G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | SanDisk SH64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Sandisk Max Endurance 64GB |
| Test #65,871 - 1/11/23 6:12 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,134 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO (00000) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | Samsung 00000 |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | opi5 sd |
| Test #65,862 - 1/11/23 4:33 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,305 |
| User: | theofficialgman |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN512) |
| Board: | Nintendo Switch (2017) |
| Device: | SanDisk SN512 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Sandisk MicroSD on Nintendo Switch |
| Test #65,857 - 1/11/23 3:39 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,200 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO Select (GC2QT) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | Samsung GC2QT |
| Class: | C10 U3 |
| Note: | Samsung 64GB SDCard |
| Test #65,856 - 1/11/23 3:26 pm | |
|---|---|
| Score: | 335 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Netac SD (SDXXX) |
| Board: | BIGTREETECH CB1 |
| Device: | Netac SD16G |
| Class: | C10 |
| Note: | SanDisk model SD16G on BigTreeTech CB1 |
| Test #65,854 - 1/11/23 3:07 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,580 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Kingston SD OEM (00000) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | Kingston 00000 |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | Class 10 SD Card on a Orange Pi 5 |
| Test #65,850 - 1/11/23 2:12 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,295 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (ED2S5) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | Samsung ED2S5 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Sandisk Extreme |
| Test #65,849 - 1/11/23 1:49 pm | |
|---|---|
| Score: | 903 |
| User: | jchambers |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | Orange Pi Zero 2 |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Mango Pi MQ-Quad Review |
| Test #65,831 - 1/11/23 11:37 am | |
|---|---|
| Score: | 557 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Lexar SD OEM (USD00) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | Lexar USD00 |
| Class: | C10 V10 U1 |
| Note: | Random SD in Pi 4 |
| Test #65,827 - 1/11/23 10:34 am | |
|---|---|
| Score: | 1,336 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (EC1S5) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | Samsung EC1S5 |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | SD Card, Run 1/11/23 |
| Test #65,825 - 1/11/23 9:40 am | |
|---|---|
| Score: | 1,535 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | PNY SD Premier-X (SD128) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | PNY SD128 |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Test #65,811 - 1/11/23 4:13 am | |
|---|---|
| Score: | 1,396 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (ED2S5) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | Samsung ED2S5 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | abc |
| Test #65,802 - 1/11/23 12:12 am | |
|---|---|
| Score: | 1,234 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC32G) |
| Board: | Raspberry Pi 400 1.0 |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | Samsung SD Card on pi400 |
| Test #65,793 - 1/10/23 7:08 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,387 |
| User: | justink101 |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN128) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SN128 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Pi 4 Model B - SanDisk 128GB Extreme microSDXC UHS-I |
| Test #65,769 - 1/10/23 2:01 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,375 |
| User: | flam |
| Brand: | Samsung SD EVO Select (GD2S5) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | Samsung GD2S5 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Samsung EVO Micro SD Card on Pi 4 |
| Test #65,767 - 1/10/23 1:29 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,037 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC16G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | SanDisk SC16G |
| Class: | A1 C10 |
| Note: | old Pi |
| Test #65,753 - 1/10/23 5:20 am | |
|---|---|
| Score: | 1,271 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SanDisk SC64G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | Sandisk SC64G on Pi4 |
| Test #65,752 - 1/10/23 3:59 am | |
|---|---|
| Score: | 1,277 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | PNY SD Premier-X (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | PNY SD32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |