To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #45,023 - 5/7/21 5:28 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,161 |
| User: | zumevo32gb |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (EB1QT) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | Samsung EB1QT |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | 32gb evo plus on Pi 4 |
| Test #45,014 - 5/7/21 3:33 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,065 |
| User: | caseyromkes |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (EB1QT) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | Samsung EB1QT |
| Class: | C10 U1 |
| Test #45,012 - 5/7/21 3:17 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,442 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Sandisk SD Card |
| Test #44,995 - 5/7/21 8:33 am | |
|---|---|
| Score: | 1,209 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Test #44,994 - 5/7/21 8:17 am | |
|---|---|
| Score: | 1,330 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC200) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SC200 |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Test #44,993 - 5/7/21 8:17 am | |
|---|---|
| Score: | 1,404 |
| User: | daki |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN128) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SanDisk SN128 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Test #44,992 - 5/7/21 8:08 am | |
|---|---|
| Score: | 1,213 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A1 (SM32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SM32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Test #44,982 - 5/7/21 4:05 am | |
|---|---|
| Score: | 1,177 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SKHynix SD OEM (USD00) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SKHynix USD00 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | PI YI YI YI |
| Test #44,970 - 5/6/21 9:47 pm | |
|---|---|
| Score: | 727 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Transcend (USD) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | Transcend USD |
| Class: | C10 V10 U1 |
| Test #44,963 - 5/6/21 8:16 pm | |
|---|---|
| Score: | 552 |
| User: | egor |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SL32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SL32G |
| Class: | C10 |
| Note: | disco externo |
| Test #44,961 - 5/6/21 6:38 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,203 |
| User: | k0nfuse |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | SanDisk Ultra microSDHC UHS-I 32GB on Pi4 |
| Test #44,954 - 5/6/21 1:08 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,203 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | SanDisk Ultra 10 A1 32GB |
| Test #44,953 - 5/6/21 12:25 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,265 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SK32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | SanDisk SK32G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | unk |
| Test #44,952 - 5/6/21 12:19 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,105 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Test #44,947 - 5/6/21 10:10 am | |
|---|---|
| Score: | 1,293 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Kingston SD OEM (00000) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | Kingston 00000 |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | Raspi SD |
| Test #44,946 - 5/6/21 10:06 am | |
|---|---|
| Score: | 672 |
| User: | pimaniac |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SL32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SL32G |
| Class: | C10 U1 |
| Test #44,945 - 5/6/21 9:44 am | |
|---|---|
| Score: | 1,441 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | PNY SD High Performance (SD16G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | PNY SD16G |
| Class: | C10 U1 |
| Test #44,944 - 5/6/21 9:29 am | |
|---|---|
| Score: | 1,258 |
| User: | jobenvil |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A1 (SE64G) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | SanDisk SE64G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | SDCard |
| Test #44,942 - 5/6/21 8:28 am | |
|---|---|
| Score: | 1,163 |
| User: | qazwsx |
| Brand: | SanDisk SD High Endurance (SH64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SH64G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Test #44,928 - 5/6/21 12:51 am | |
|---|---|
| Score: | 1,131 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (EB1QT) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | Samsung EB1QT |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | MicroSD 32GB Samsung EVO |