To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #65,427 - 1/1/23 10:31 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,123 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC32G) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Test #65,411 - 1/1/23 1:32 pm | |
|---|---|
| Score: | 795 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO Select (GC2QT) |
| Board: | Raspberry Pi Zero W 1.1 |
| Device: | Samsung GC2QT |
| Class: | C10 U3 |
| Test #65,408 - 1/1/23 12:53 pm | |
|---|---|
| Score: | 949 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Netac SD (SDXXX) |
| Board: | Raspberry Pi Compute Module 4 1.1 |
| Device: | Netac SD16G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Test #65,407 - 1/1/23 11:53 am | |
|---|---|
| Score: | 1,386 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A2 (SR64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | SanDisk SR64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | SanDisk - Model: SR64G A2 Class 10 V30 U3 mikroSD Card |
| Test #65,402 - 1/1/23 10:30 am | |
|---|---|
| Score: | 1,401 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | setup |
| Test #65,379 - 12/31/22 5:56 am | |
|---|---|
| Score: | 1,569 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | PNY SD Premier-X (SD128) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | PNY SD128 |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Test #65,371 - 12/31/22 4:00 am | |
|---|---|
| Score: | 1,145 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Lexar SD 633x |
| Board: | Orange Pi PC |
| Device: | Lexar LX32G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Test #65,367 - 12/31/22 12:02 am | |
|---|---|
| Score: | 1,361 |
| User: | cojocarule |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | SanDiskExtreme |
| Test #65,366 - 12/30/22 10:37 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,869 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Lexar SD 667X |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.5 |
| Device: | Lexar 5cMJR |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | lexer 128GB |
| Test #65,365 - 12/30/22 10:09 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,401 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | Raspberry Pi 400 1.0 |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | SanDisk 64GB Extreme microSDXC UHS- |
| Test #65,363 - 12/30/22 6:21 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,322 |
| User: | test |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SC64G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | hdd |
| Test #65,338 - 12/30/22 7:51 am | |
|---|---|
| Score: | 581 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Lexar SD OEM (USD00) |
| Board: | Raspberry Pi 2B 1.1 |
| Device: | Lexar USD00 |
| Class: | C10 V10 U1 |
| Note: | SanDisk SD Card on Pi 3 |
| Test #65,334 - 12/30/22 5:02 am | |
|---|---|
| Score: | 1,025 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SD32G) |
| Board: | Raspberry Pi Zero 2 W 1.0 |
| Device: | SanDisk SD32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | SanDisk SD Card on Pi zero 2 |
| Test #65,333 - 12/30/22 3:16 am | |
|---|---|
| Score: | 1,408 |
| User: | igor |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC16G) |
| Board: | ODROID HC4 |
| Device: | SanDisk SC16G |
| Class: | A1 C10 |
| Note: | 8TB red with Samsung 840PRO 256Gb as ZFS cache |
| Test #65,328 - 12/29/22 9:05 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,075 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | Libre Computers Le Potato |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Sandisk Extreme SN64G |
| Test #65,325 - 12/29/22 5:16 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,115 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | Libre Computers Le Potato |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Sandish |
| Test #65,324 - 12/29/22 4:41 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,271 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SKHynix SD OEM (USD00) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | SKHynix USD00 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | SD1 |
| Test #65,323 - 12/29/22 4:13 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,071 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | Libre Computers Le Potato |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | [B[Asa |
| Test #65,321 - 12/29/22 3:19 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,337 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SKHynix SD OEM (USD00) |
| Board: | Orange Pi 5 |
| Device: | SKHynix USD00 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | SD |
| Test #65,320 - 12/29/22 3:03 pm | |
|---|---|
| Score: | 2,709 |
| User: | Realizm |
| Brand: | Kingston SD Canvas Go! Plus (SD128) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | Kingston SD128 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Rpi4 2000MHz CPU 600MHz GPU |