To run the benchmark paste/type: sudo curl https://raw.githubusercontent.com/TheRemote/PiBenchmarks/master/Storage.sh | sudo bash
| Test #45,743 - 5/18/21 6:02 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,041 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC16G) |
| Board: | Raspberry Pi 400 1.0 |
| Device: | SanDisk SC16G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | raspberry Pi SD card |
| Test #45,726 - 5/18/21 9:06 am | |
|---|---|
| Score: | 1,351 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A2 (SK64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SK64G |
| Class: | A2 C10 V10 U1 |
| Test #45,721 - 5/17/21 11:09 pm | |
|---|---|
| Score: | 891 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD Pro Endurance (JB1RT) |
| Board: | Raspberry Pi 3B+ 1.3 |
| Device: | Samsung JB1RT |
| Class: | C10 U1 |
| Test #45,717 - 5/17/21 7:55 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,138 |
| User: | uuuu1 |
| Brand: | Panasonic SD |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | Panasonic Y032V |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | pi4 kit microsd 32bit uuuu |
| Test #45,716 - 5/17/21 6:47 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,610 |
| User: | Maurice |
| Brand: | PNY SD High Performance (SD64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | PNY SD64G |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | PNY 64gb Elite microSD on Pi4 8gb, TwisterOS 2.0ghz |
| Test #45,713 - 5/17/21 5:00 pm | |
|---|---|
| Score: | 960 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Samsung SD EVO+ (EB1QT) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.2 |
| Device: | Samsung EB1QT |
| Class: | C10 U1 |
| Note: | 32GB Micro SD Card |
| Test #45,707 - 5/17/21 2:31 pm | |
|---|---|
| Score: | 305 |
| User: | billsidea |
| Brand: | Kingston SD Digital (SD16G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | Kingston SD16G |
| Class: | C4 |
| Test #45,703 - 5/17/21 1:13 pm | |
|---|---|
| Score: | 884 |
| User: | Wildfire |
| Brand: | SanDisk SD Ultra (SL16G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SL16G |
| Class: | C10 |
| Note: | sd card |
| Test #45,697 - 5/17/21 3:36 am | |
|---|---|
| Score: | 901 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A1 (SP64G) |
| Board: | Raspberry Pi Zero W 1.1 |
| Device: | SanDisk SP64G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | Sandisk on Pi 0 |
| Test #45,694 - 5/17/21 3:22 am | |
|---|---|
| Score: | 1,184 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A2 (SR128) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SR128 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Sandisk Micro SD Ultra on Pi 4 |
| Test #45,692 - 5/17/21 3:09 am | |
|---|---|
| Score: | 805 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A2 (SR128) |
| Board: | Raspberry Pi Zero W 1.1 |
| Device: | SanDisk SR128 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Pi zero micro sd |
| Test #45,691 - 5/17/21 2:59 am | |
|---|---|
| Score: | 788 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A2 (SR128) |
| Board: | Raspberry Pi Zero W 1.1 |
| Device: | SanDisk SR128 |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Sandisk 64 Ultra on Pi Zero |
| Test #45,676 - 5/16/21 6:17 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,192 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SC32G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Test #45,673 - 5/16/21 5:49 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,274 |
| User: | MaxIkar |
| Brand: | Samsung SD (SDU1) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | Samsung SDU1 |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Note: | Pi 4 8Gb with SD card |
| Test #45,659 - 5/16/21 12:32 pm | |
|---|---|
| Score: | 972 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | Panasonic SD |
| Board: | Raspberry Pi 3B 1.2 |
| Device: | Panasonic SD16G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Note: | Normal |
| Test #45,641 - 5/16/21 4:28 am | |
|---|---|
| Score: | 1,104 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SL32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SanDisk SL32G |
| Class: | A1 C10 V10 U1 |
| Test #45,632 - 5/16/21 2:13 am | |
|---|---|
| Score: | 1,316 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A1 (SM32G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SanDisk SM32G |
| Class: | A1 C10 V30 U3 |
| Test #45,630 - 5/16/21 1:14 am | |
|---|---|
| Score: | 1,366 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Extreme A2 (SN64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.1 |
| Device: | SanDisk SN64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Test #45,628 - 5/15/21 11:56 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,255 |
| User: | hwikzu |
| Brand: | SanDisk SD Extreme Pro A2 (SR64G) |
| Board: | Raspberry Pi 4B 1.4 |
| Device: | SanDisk SR64G |
| Class: | A2 C10 V30 U3 |
| Note: | Sandisk A2 Extreme PRO 64GB V30 |
| Test #45,624 - 5/15/21 6:43 pm | |
|---|---|
| Score: | 1,063 |
| User: | Anonymous |
| Brand: | SanDisk SD Ultra A1 (SC16G) |
| Board: | Raspberry Pi 400 1.0 |
| Device: | SanDisk SC16G |
| Class: | A1 C10 U1 |
| Note: | Stupid PC - SanDisk Card 16G |